Lietotājvārds
Parole
Mārci, esi pārāk zemās domās par skolotāju datorprasmi un pārāk augstās domās par skolēnu spējām. Man biežāk ir tā, ka tieši skolēni nespēj veikt elementāras darbības ar tekstu vai izklājlapām, bet es spēju pielāgoties jebkurām versijām. Tas ir kā braukt ar mašīnu - ja māki to labi darīt, tad vienalga, kāds mašīnas modelis.
Pasaakumu izbojaa tas, ka tajaa piedalaas microsoft. Vinji jau skolaa smadzenes skalo par to, kaa microsoft ir labaaakie
Skolas vajadzībām pirnīgi pietiek ar bezmaksas programmatūru. Latvijas skolās principā būtu jāatsakās no Microsoft drazu izmantošanas.
Visām skolotājām būtu jākārto eksāmens, lai saņemtu sertifikātu par prasmi strādāt ar Microsoft Office 365! lasīju internetā, ka visās skolās būs jaunais O365. Atkal būs brēkšana klases priekšā, ka pogas citā vietā un nosaukumi nav tādi kā mājās!
nedēļu sākot no vakardienas?
cik ilgi ies tā e-prasmju nedēļa?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.