Lietotājvārds
Parole
Tagad ir 2015 gads un mūsu pirmsskolas izglītības iestādē ir skolotāju alga tāda pati kā auklītēm. Kāda motivācija strādāt?
Kārtējo reizi runa ir par lielajām skolām ar skolēniem pāri par 1000 un elitārajām ģimnāzijā, muļķīšiem no parastām skolām jau neko nevajag!
Man uz papīra visu laiku bija 395, tagad būšot 420. Kas te par murgu? Kurā vietā skolotājiem ir tādas algas, kā minēts rakstā? Žurnālists zālītes iespaidā rakstu veidoja?
Bāc nu kas par murgiem?! Kuriem skolotāiem ir tādas algas? Par ko jūs vispār runājiet? Par kaut kādiem privātajiem iestādijumiem??? Nav skolotājiem ta'das algas. Kādi 1500-1800?!? Es pate neesmu skolotāja, bet man vecaistēvs ir ilggadējs skolu direktors, mamma skolotāja. Viņiem ne tuvu nav tādas algas!!! Ja kādam ir tad kāda pipara pēc tāda nevienlīdzība!!! Un ko te runā viena par savu draudzeni direktori, ka nestāsta kādas algas. .. Tak valsts amatpersonām algas ir acīmredzamas. Tak paskatieties iekš vid.gov.lv..visas algas kā uz delnas.. protams direktoriem tas būs lielākas, bet skolotājiem parastajiem...figu. Starp direktoru un skolotāju atšķirība ir milzīga. Un milzīga atšķirība aŗi no skolas kā tādas...skolēnu skaita utt utjp. Rezultātā tikai retajam, ja vispār ir daudzmaz normāla alga. Tak tas pats šeit minētais minimums vien būs....
Gribu redzēt tās summas realitātē! :D
Mums 28.augustā ped. sēde, gribu dzirdēt no skolas vadības par šīm milzīgajām algām,kautkā neticas,bet ........
galvenais - sarīdīt!!! 24.08.2014. 20:46:16
Šķiet, ka plāns nostrādājis teicami. Vecāki KĀRTĒJO reizi uzrīdīti skolotājiem, noticējuši, ka skolotājiem - oi,oi, oi - kādas algas! Lauku skolotāji uzrīdīti pilsētniekiem, jo - oi, oi, oi - kāda atšķirība atalgojuma ziņā. Direktori sarīdīti pret padotajiem utt., utt. Un kuram vairs visā šajā jezgā interesē realitāte, proti, ja arī skolotājs saņem tos 700-800 eiro, tad viņš strādā pusotru vai pat pilnas divas slodzes, darbam nereti ziedo sestdienas un svētdienas, atvaļinājuma laikā apmeklē obligātos kvalifikācijas celšanas kursus un no savas "milzīgās" algas pērk skolēniem rakstāmpiederumus un papīru materiālu kopēšanai, pretī no sabiedrības saņemot vien nicinājumu un aizskarošas replikas.
tagad skaidrs 24.08.2014. 19:08:29
Nu kāpēc tad mūsu direktorei nedzīvot Baltezerā :))) 1800 + no katras klases 10Ls un dāvanas :((((( ideāli!!!
to: vecāks. 24.08.2014. 16:21:31
1800 euro ir tikai direktoriem, vajag rakstu izlasīt, pirms komentē. Parastajam skolotājam ne augstāks kā 800 eiro.
OHO! Kādas algas, nezināju! No skolotājiem jāprasa vairāk. 1800 EUR, NU TAD STRĀDĀJIET!
arī skolotājai 23.08.2014. 18:11:02
(c)Pirmo reizi dzirdu, kā kādam likme būtu bijusi 1500! Pat direktoriem - neticami....... ------------------------------------------ Ticami, ticami - mana draudzene ir direktores vietniece un viņai bija alga 1400 euro (aptuveni) :))))) Direktore nekad nevienam nestaastiis cik sanjem un par ko :))))
bija ziņa, ka būs 420 eiro, bet jau tikai 405 eiro (mazākā alga). ticu, ka daudziem bija tādas algas un būs, kā rakstā (tūkstošos)
arī skolotāja 23.08.2014. 15:14:04
Lasu un šausmās brīnos!! Par kādām summām te runā! Pirmo reizi dzirdu, kā kādam likme būtu bijusi 1500! Pat direktoriem - neticami. Un te vēl raksta, ka palielinās līdz 1800... Vienkārši aplami skaitļi. Bet - ja tādi skaitļi nav raksta autora kļūda, tad tā ir apzināta sabiedrības maldināšana ar noziedzīgu mērķi: apmelot skolotājus un padarīt viņus par neliešiem sabiedrības acīs. Te jau viena mamma sāk kaunināt skolotājus par to, ka par savu MILZĪGO algu nepērk paši materiālus klases remontam! Skaitļu autors mērķi sasniedzis! Ja par šādiem skaitļiem runā Rīgas pašvaldības atbildīgās amatpersonas, tad vispār nav saprotams, kas ar šīm amatpersonām notiek.Arī taisa MELNO pīāru skolotāju virzienā?
nesaprotami 22.08.2014. 23:16:54
Kāpēc Rīgā tā un visā Latvijā citādi?
pilsētas skolotāja 22.08.2014. 22:16:12
Pilnībā piekrītu lauku skolotājam! Kārtējā tautas musināšana! Kādi 1500!? No kurienes tāds murgs????????????Nu, varbūt Rīgā.........
lauku skolotājs 22.08.2014. 20:16:26
Nezināju, ka skolotājam būtu skolas klasei jāpērk žalūzijas. Neesmu arī dzirdējusi, ka skolotājiem būs tādas algas. Visi tikai raksta kaut kādus rakstiņus, musina sabiedrību, lai atkal varētu panākt, ka skolotāji ir tie nekrietnie, kas nezina ko grib,.Viņiem taču ir 'tādas "milzīgas" algas , bet īstenībā.......................................makā vējš svilpo.
1500????????????????? Un veel skolotaajas prasa naudu klasei, zhaluuzijaam utt. !!!!! Kauna nav Jums!!!!
Kurš saņems 1800,to gan vajadzētu redzēt?
Kas noteiks kuram 408 EUR un kuram 700 EUR? Vai pēc deguniem? Manuprāt, to nedrīkstētu izlemt skolas direktore vienpersoniski, bet tā nenotiks - visa vara skolu direktoriem.
Kāpēc tik milzīgas atšķirības?! Šur tur atšķiras pat 3 reizes!!! Ņemšu vērā priekšsēdētājas Eiženijas Aldermanes vārdus - tiks izlīdzinātas, veicot budžeta grozījumus...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.