Lietotājvārds
Parole
Bērnam vienkārši jāmācās regulāri un jums kā mammai tas arī jāstimulē. Ja sekmes ir normālas, bez robiem, pilnīgi vienalga, kādi un kur ir pārbaudījumi - ja nemācās tikai pārbaudījumu dēļ. Vai jūsu bērns 4. klasē arī zin, par ko dienās kļūs un kādi priekšmeti būtu tiešām jāzin ļoti labi? Un vai tas nozīmē, ka citus priekšmetus nebūtu jāapgūst pietiekošā līmenī? Starp citu, bērnus, kas te ir mācījušies labi, Vācijā pat neatstāj lieku gadu valodas apguvei!
ES ari ar ģimeni parvaksimies uz citu valsti... un pareizi daram citas valstis variak maksa algu utt un te maz darba... kadreiz Latvija vsp nebus Latviesu.
Beidziet te vienreiz liet...tie laiki sen kā pagājuši, kad letiņi ārzemēs rukā tikai melno darbu! Ja nezini, nerunā!
Dacei no izbrīnītas lasītājas 13.03.2014. 16:38:17
Es arī brīnos par bērnu 4.klasē, kurš streso par to, kādi eksāmeni būs jākārto pēc 9. vai 12.klases. Pirmkārt neticu, otrkārt, ja nu tiešām tā ir, tad steidzami māciet savam bērnam dzīvi ''ņemt vieglāk" :) Kurš no mums zina, kas viņam būs jāmāk pēc 5 gadiem? Pasaule mainās ļoti strauji un piedāvā arvien jaunas iespējas. Tā stresojot var visu palaist garām.
Dace ... nezināmajai/ am rakstītājai/ am 13.03.2014. 15:36:06
Man rados daudzi cilvēki, kuri sasniegusi dzīvē daudz. Populāra māksliniece, ārste, īpašnieks cīņas mākslas skolai! Melno darbu jau sen latvieši ārzemēs nestrādā saulīt. Tas tik Latvijā, cilvēks ar augstāko izglītību vai pat profesiju strādā lielveikalā aiz kases. Skolotājs pelna grašus. Normāli ir tad, ja pa minimālo algu cilvēks var atļauties noīrēt vienistabu dzīvokli, paēst un uz darbu izbraukāt. Vai tad Latvijā tā ir? Nav svarīgi, no kuras valsts ir bērnsm svarīgas ir ambīcijas. Kas ir melnais darbs? Vai tas ir tad, kad es ravēju laukos mammas dārzu? Vai strādāju double coffee par baristu? Varbūt MCDonaldā taisu burgerus? Varbūt strādāju par bērnudārza audzinātāju?
segas vārdam 13.03.2014. 14:57:09
te sen jau vairāk nedzīvo pāri 2milj cilvēku...mazāk vajag ticēt tukšajiem rakstiem avīzēs!
segas vards 13.03.2014. 14:51:43
aprili jau te dziivos ap 1 998 000 cilv ,tagad vel ir 2 003 000~ .. meenesii izbrauc no 1000-2500
segas vards 13.03.2014. 14:50:33
es ari, kad pabeigsu skolu brauksu prom, macities kkada college vai arii pa taisno straadat kkur, ja sanaaks
Ieklausies Dacīt 13.03.2014. 13:53:39
Dace ļoti labi atspoguļo mūsu sabiedrības problēmu. Viņas meitai 4.klasē (!) esot liels stress skolā! Atvainojiet, bet tas skuķis nez saprot šī vārda nozīmi? Nabaga bērnam ir neziņa par nākotni... Nezin, kādus eksāmenus kārtos pēc 5.-8. gadiem!!! Nabaga meitēns... Tad jau jaubrauc prom! Angijā viss ir skaidrs - būsi melnā darba darītāja (vari pat nestresot). Bet māmiņai Dacītei būs miers. Dacīt, bērnus vajag audzināt un izglītot, nevis rakstīt šeit muļķības par desmitgadnieces vēlmēm!
Mana meita pati grib braukt un tikai 4. klasē mācās. Saka, ka pārāk liels stress skolā, jo nevar saprast, kas būs nākotnē. Es, kad mācījos, zināju, kādas ieskaites/ eksāmeni būs jākārto pēc 9. vai 12. klases. Tagad bērnam nav ne jausmas, jo katru gadu kautkādas izmaiņas gan sistēmā, gan mācību priekšmetos. Murgs.... Un es kā vecāks noskatos un mēģinu samierināties ar to, ka bērnam nervus beidz.
NKVD?
kārtējās pupu mizas no IKVD mutes.
bardaks
es arī gatavojos pamest šo valsti kopā ar vīru un bērnu.
un tā mūsu valsts nākotne aizbrauc...atpakaļ jau neviens nebrauc...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.