Lietotājvārds
Parole
Raksts ir par informācijas izguvei nepieciešamo laiku skolēniem... ar savām problēmām, kolēģi, tiksim galā paši savās mājās! Mācību gads vēl nav sācies, bet jau dzirdam žēlabas. Par tēmu: ja meklēšanas laikā gadās "uzķert" kaut ko interesantu, kaut arī ne par uzdoto tēmu, vai tad tas nepaplašina apvārsni? Nemērīsim dzīvi minūtēs... Priecīgu un skaistu jauno darba cēlienu visiem!
informātiķis 26.08.2016. 12:43:41
Ja informātikas vietnieks nevar nodrošināt skolotājiem piekļuvi skolas bezvadu interneta pieslēgumam (wi-Fi), aizbildinoties, ka "tad jau visi skolēni stundās sēdēs internetā", atvainojiet, par ko tādam naudu un prēmijas maksāt! Mums skolā ir pašu skolēnu ievilkts un uzstādīts Wi-Fi, nav nekādu problēmu - skolēni stundu sākumā ieliek mobilos somā vai arī ir speciāla kastīte uz skolotāja galda. Starpbrīdī un pē stundām - lūdzu, cik sirds vēlas! Arī stundās, ja skolotāji grib ko paeksperimentēt.
Skolās ir WI-FI. Tikai bērniem nav pieejamas paroles. Loģiski, jo kas darīsies, ja visi sēdēs skolā un lietos WI-FI ! :-)))) Vismaz tā ir mūsējā skolā.
muļķības 26.08.2016. 08:36:55
Manējais iegāja internetā, pārkopēja, ko šim skolā lika, izprintēja un noveidoja kā savu darbu. Visa mācīšanās mūsdienās. Jāmācās nav, jo skolotājiem vieglāk ir pateikt: atrodiet info un uztaisiet prezentāciju! Atzīme rokā. Kur tur vajag 3 stundas, nu nekādi neizprotu. Un tā mūsu skolā ir regulāri. Copy + Paste. Diemžēl. Runāju par sava jaunieša skolu, tā kā nemaz nesāciet te klaigāt. Varbūt, ka kādam arī nepieciešamas tās 3 st., bet nu maigi izsakoties, tas cipars pavelk uz smīnu! :-)))
Tam nu gan es neticu, ka mācību nolūkos.
Muļķības. Labi, ja 30 minūtes dienā!
Kad skolās būs pieejams bezmaksas Wi-Fi? Rīgā itkā esot solīts šajā mācību gadā, dažās skolās jau pavasarī bija. Tad skolotāji varētu bez problēmām (arī bez maksas) izmantot kursos iegūtās prasmes, piemēram, izmantot dažādus tiešsaistes testus un balsošanas rīkus (skolēni strādā savos mobilajos telefonos). Paldies skolotājam Gatim Šeršņevam par kursiem!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.