Lietotājvārds
Parole
Manuprāt nevajadzētu no augšas diktēt, ka nedrīkst pārcelt uz nākošo klasi ar ... nepietiekamiem vērtējumiem. lai pabeidz skolu ar kaut vai visiem nepietiekamiem vērtējumiem, saņemot apliecību par kursa noklausīšanos. Atstāšanu uz otru gadu arī vajadzētu atstāt skolas ziņā. Vienu atsāt ir vērts, citu- nē! Beigtos reiz tā bezizmēra "4" ielikšana.
Tiek kultivēta vispārēja nemācīšanās. Diemžēl...
Lūdzu, pamato, kāpēc tas otrs gads būtu labāk. Nav gan nācies redzēt itin nevienu VISC sagatavotu paraugprogrammu, kas domāta darbam ar skolēniem, kuri atstāti uz otru gadu tajā pašā klasē. Arī skolās nav nācies ko tādu redzēt. Ja skolotājiem ļautu, viņi gan liktu tikai un vienīgi "3".
tā tas notiek 20.06.2014. 08:20:23
Un vēl apmēram tikpat lielam skaitam četrinieks vienā vai otrā mācību priekšmetā tika "uzzīmēts", resp., skolēns mazliet pamocīts maija beigās, tad sarīkots pārbaudījums, lai viņam pašam radītu ilūziju par kaut kādu mācīšanos, un tad piemiegtām acīm ierakstīts gada vērtējums. Seguma šīm zināšanām un prasmēm jau nav, tāpēc nākamais gads neko labāks nebūs ...
Ja vecāki ietiepjas, skolēnu pat uz otru gadu nevar atstāt, kaut arī viņam tas būtu tieši labāk. Skumji.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.