Lietotājvārds
Parole
Protams!
Zēns sākumskolā aizgāja no skolas. (Tualetē pildīja mājas darbu. Ļoti normāli teicu, lai nāk mierīgi pildīt klasē, sēžot savā solā. Man šo mājas darbu vajadzēs redzēt tikai stundā- un tad tas arī būs!) Mamma bāriņtiesā teica, ka skolotāja sabļāvusi ... . Pajautāju zēnam: "Vai tad es bļāvu?" Zēns acīs skatoties mierīgi atbildēja: "MAN TĀ LIKĀS".
Ne vienmēr var ticēt bērnam, jo rupuči viltīgi. Ir arī skolotāji, kuri tur neiederas, ir mācībspēku vadītāji, kuri stulbāki par padotajiem, bet izdzenami nav. Bet īstajiem skolotājiem tādi stulbeņi plēš ādu nost, ka pat neatliek laiks mācīt audzēkņus( papīri, papīri, mapes.., no kā pašiem pamācīties vai nodrošināties pret akreditoriem). Un tam nav gala..un nebūs..
Audzinām stukačus pēc nepārtrauktības un pēctecības principa!...:)))
absolventa tētis 25.08.2014. 14:53:42
Vecāki uzrakstīja sūdzību par skolas direktori un vietniekiem. IKVD sagaidīja, kad skolēniem sākās brīvlaiks un arī skolotāji aizgāja atvaļinājumā un .... sāka pārbaudi. Direktore ar filologa izglītību "dzied kā gailis bez grāmatas". Papīri uzrakstīti, ko vēl var vēlēties?!
ikvd-ešņiki nēsā uzplečus? Patiešām militarizēta iestāde!
Ko līdz LIZDA pētījumi, ka Latvijas izglītības iestādēs strādājošajiem pedagogiem ir viens no augstākajiem stresa līmeņiem Eiropā, ko rada augstā slodze, darba prasības, zemais atalgojums, neskaidrība par nākotni, savstarpējās attiecības u.c. Pagājušā gada augusta sapulcē mums atklāti pateica: "Mēs varam jums saplānot stundas tā, ka katru dienu ir kaut vai pa vienai stundai, un jums ir jābūt. Ja nepatīk, meklējiet darbu citur." Tie, kuri iebilst ka pret šādu skolas administrācijas rīcību, tiek uzskatīti par nevēlamiem. Gadās, ka skolotāja no vakanču sludinājuma uzzina, ka viņas vietā jau atkal tiek meklēts kāds cits. Viena kolēģe pagājušajā augustā pēc šāda skudinājuma e-skolā par vakanci aizgāja.
no pieredzes > Gints 25.08.2014. 11:41:14
Jā, skolas vadība uzzina gan par sūdzībām, jo skolā ierodas KOMISIJA (2-3 cilvēki), kas 2 dienas PĀRBAUDA sūdzību, pieprasot uzrādīt n-tās mapes un dokumentus, aptaujā skolēnus un skolotājus, pieprasa paskaidrojumus ... citiem vārdiem sakot, pamatīgi TRAUCĒ normālu ikdienas darbu mācību iestādē. Lielākoties sūdzības neapstiprinās (kā nesen lasīju, no 29 iesniegtajām sūdzībām par b/d pilnībā apstiprinājušās tikai 4) Toties skolotājs nemitīgi tiek turēti tādā kā spriedzē - ik brīdi jābūt gatavam "pierādīt, ka tu neesi kamielis".
no pieredzes 25.08.2014. 11:09:40
Daudzi vecāki diemžēl akli tic visam, ko viņu mīļumiņš, sevi attaisnodams, mājās stāsta par skolu un skolotājiem ("skolotāja tā BĻĀVA uz mani, ka man sāka sāpēt galva, tāpēc aizgāju no pēdējām divām stundām, kurās bija jāraksta kontroldarbs", "man skolā NOZAGA sporta tērpu, tāpēc nevarēju piedalīties stundā" - apmēram tādā stilā). Tā vietā, lai sazinātos ar skolu un konkrēto skolotāju, noskaidrotu, kā un kas tur īsti bija, vecāki naski raksta kārtējo sūdzību, jo mūsdienās tas taču ir tik vienkārši!
Nez, vai skolas vadība uzzina par vecāku vai skolēnu iesniegtajām sūdzībām?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.