Lietotājvārds
Parole
lasiet vēlreiz 04.06.2014. 21:24:19
nodrošiniet skolas beidzot ar profesionāliem pasniedzējiem...māciet, ieinteresējiet, nevis atsēdiet stundu skolotāja krēsla, skatoties pulkstenī...tad nebūs jāzubrī...tad radīsies vēlme mācīties...
Cik naivi cerēt, ka atradīsies daudz jaunieši, kas gribēs sevi piepūlēt un, nedod Dievs, mācīties... Tādi būs tikai reti izņēmumi. Lielākais vairums visu grib bez darba, un visi citi vainīgi. Zubrīšanās no mācīšanās, starp citu, atšķiras! Zubrīt var ilgi, un neko neiezubrīt, bet tie, kas mācās ar izpratni, pat bez laika mācībām, paspēj visu izdarīt un ar augstiem vērtējumiem. Tā taču ir - tie, kas vēl bez skolas apmeklē pulciņus, mācās papildus (mākslu, mūziku, sporto), tiem arī sekmes vispārizglītojošā skolā ir augstākas. Savukārt tie, kas neko lietderīgu ārpus skolas nedara, arī sekmes nespēj augstas uzrādīt, tik vien kā spēj tos, kas ir gudrāki, saprātīgāki, saukt par zubrilām, jo pašiem skauž, ka tie citi paspēj visu, un vēl - kā paspēj!
Cik naivi. Cerēt, ka ieviešot papildu eksāmenu Dabaszinībās, tam jo īpaši kāds zubrīsies. :-DDD Nu pamācīsies, nu noliks tās Dabaszinības, nu dabūs to atzīmi...bez jebkādas intereses par priekšmetu kā tādu...ķeksīša pēc, jo redz kādam tā vajag. Nu dabūs tās 4 balles. Tā muļļāšanās atņems spēkus reāliem priekšmetiem, kurus tiešām vērts mācīties, lai iestātos sev vēlamajā augsdtskolā. Tālāk? Tālāk jau augstskolā to dabaszinību neizvēlēšos! Un ne jau nu vispār LV !
jā, akdies! 04.06.2014. 18:08:39
Es arī uzskatu, ka vidusskolā vajadzētu centralizētus diagnosticējošos darbus vairumā priekšmetu (vai pēc katra kursa pabeigšanas) un augstskolās - iestājeksāmenus. Lai tad katrs izvēlas, kurus priekšmetus nopietnāk mācīties!
Nu taču taisiet iestājeksāmenus savās augstskolās...kur problēma...un tad redzēsiet, cik tad būs tie "studēt gribētāji" un tie, kuri būs spējīgi tos eksāmenus vispār nokārtot,...nu cik var te malt vienu un to pašu, vai tiešām neapnīk...tikai tāpēc, ka kādam beidzot 12-to kl. būs jāliek eksāmens dabaszinībās, viņš taču neies studēt tālāk pēc tam augstskolā dabaszinības...kad Jums tas reiz pieleks?? Ne jau dēļ vidusskolas eksāmena dabaszinībās kāds tagad pa galvu/pa kaklu skries stāties dabaszinības, fizikas, vai ķīmijas jomā...Kurus interesē dabaszinības - lūdzu, uz priekšu! Vispirms atrodiet normālus pasniedzējus vidusskolās šim priekšmetam, tādus, kuri prot ieinteresēt un palīdz izprast, nevis tā: ienāk klasē, nosēžas un atsēžot laiku bubina sev zem deguna, kaut k diktē...pie kājas, klasē troksnis un neviens pat nerespektē, jo pats pasniedzējs tāds nekāds bez mugurkaula...un lielākais vairums pensijas vecuma...sory...tā nu tas ir. Tā nav viņu vaina...vnk. tik tālu valsts ir novesta. Neredzēt mums jaunus pedagogus ! Reāli domājoši cilvēki par skolotājiem vairāk nemācās!
nē, nē un vērleiz nē 04.06.2014. 10:00:31
nē vēl vienam obligātajam eksāmenam!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.