Lietotājvārds
Parole
Lilija-komentētajam Lizda biedrs. Pagaidām. 12.12.2014. 09:51:37
Maz esi apguvis zinības skolā. Lizda ir vienīgā , kas AIZSTĀV LATVIJAS PEDAGOGUS! Ja tev ir kaut kas apriebies , tad raksti savu dienasgrāmatu, bet nelaid , es atvainojos,- stulbu komentāru internetā.
Mūsu valsts ekonomisti jau sen ir izrēķinājuši, ka pašreizējās vecās paaudzes skolotājiem, kuru ir diezgan daudz, nav izdevīgi paaugstināt algas, jo pensijā ejot arī tie cipari būtu par lielu mūsu valstiņas nodokļiem un izsaimniekotajam pensiju fondam. Kad pašreizējie 55-gadnieki aizies nabadzības vai invaliditātes pensijā (vecumu jau normāli nesasniegs), tad arī varēs optimizēt skolas un paaugstināt algas jaunajiem, jo ar rāvienu samazināsies optimizēsies skolotāju skaits un proporcija uz vienu skolēnu, bet tie jaunie jau nestrādās 2 slodzes par grašiem, nedarīs lietas, ko jādara ģimenē un mājās, neļaus uz sevi paaugstināt balsi, jo viņi jau tagad skolās tādi ir. Nekas cilvēka cienīgāks mūs negaida, ja tūlīt pat nesāksim streikot bez termiņa. Mūs baros ar solījumiem, aprobācijām un modeļiem vismaz vēl 10 gadus, jo nekur jau tās vecenes nepaliks, viņas jau neko citu nespēj, kā vien tik 2 vasaras mēnešus Norvēģijā zemenes lasīt, lai pa ziemu kaut kā savestu kārtībā māju, saimniecību. Tikai dažām ir tā privilēģija, kad vīrs visu sagādā, bet sieva strādā hobijam un sirdij tik stundas, cik spēj kvalitatīvi novadīt un padarīt un ...skolotājas - sievietes darba diskriminācija - tas viss dažreiz skaisti izskatās, bet dažiem pat tas ļoti skauž. Par priekšlaicīgo pensionēšanos un izdieni pie mums pat neiežagojas, minimizē visu tikai uz negausīgo kāri pēc naudas, bet neko nebilst par ciešo saistību ar mācīšanas un mācīšanās kvalitāti un cīņu par to.
Šoreiz ar sarkanu neļķi matos vai kā ? Un kāds dreskods ?
Lizda biedrs. Pagaidām. 05.12.2014. 14:10:37
Lizda vadība! Pietiek muļķīgas rotaļas spēlēt! Vai nu formulējiet skaidras un loģiskas prasības, vai atkāpieties! Mēs jums algu par glupām performancēm nemaksājam! Apriebies.
Ne jau pie deputātiem jaiet, bet pie IZM ierēdņiem. Tieši viņi ir tie, kas nespēj deputātiem un ministriem paskaidrot, kā tiek rēķinātas skolotāju algas.
Tikai šoreiz bez dziedāšanas un klanīšanās, lūdzu!
Lieliska ironija!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.