Lietotājvārds
Parole
Pat kakim lielaka pasciena,kad kapj uz astes koz un skrape.Skolotajiem Latvija var kapt un kapt bezgalidi gadu desmitus.
Tad jau ilgi tā shēmošana-projektēšana vēl vilksies....ja tai naudas nepietiek. Ne jau algas tais miljonos ierēķinātas... Bail padomāt, kāds dīkdienīgu ierēdņu bars šai gadsimta projektā iesaistīti.
Sakārtojiet pakāpes, būs nauda.Direktoru draugi saņēma pakāpes pa blatu.
Kur meklēs naudu? Vai tā kā Srīdītis ķerstiīs pa mežu malduguntiņas, domādams, ka tur nauda žāvējas.Atlaidiet liekos ierēdņus un naudas pietiks atliku likām.
Gaidītāja 03.04.2016. 07:55:46
Ja kaut reizi kaut kur būtu nopublicējuši kaut nelielu tabuliņu, kur, kam un kā tie miljoni sadalīsies. Nu vismaz iedomātie miljoni, uz reāliem jau neceram. Citādi te vieni, te otri skaitļi. No kurienes? Kā noska? Nerodas konkrētu aprēķinu un kompetences klātbūtnes sajūta.
Bla bla bla...letinji tie lielie streikotaaji.....naivaaa
Ļoti laba 1. aprīļa ziņa. 2. aprīlībūs uz ko atsaukties....
Lai likvidētu skolas laukos, vajag tik daudz miljonus?
*Šī ir 1.aprīļa ziņa! 01.04.2016. 12:43:27
PĀRKOPĒTS NO PORTĀLA DIENA.LV "Šogad nav iespēju iegūt vēl papildu līdzekļus pedagogu algām un uz piemaksām skolotāji nevar cerēt, taču, lai katrs skolotājs justos novērtēts, nākamā gada 1. septembrī katrs pedagogs saņems labsajūtas kasti," portālu Diena.lv informēja izglītības ministrijā. "Mums ir Saeimas piešķirtais budžeta palielinājums mērķdotācijai. Šajā gadā citu iespēju nav," uzsvēra ministrijā norādot, ka līdzekļu ir tik, cik ir, tāpēc tiks ieviesti papildu labumi, kas nav mērāmi naudā. Labsajūtas kastes ir pilotprojekts, kam valdība piešķīrusi 92 tūkstošus eiro. Labsajūtas kastē ikvienam pedagogam būs piparmētru tēja (60 grami), divas pildspalvas, krūzīte ar uzrakstu "Tu esi labākā skolotāja pasaulē!" (budžeta taupības nolūkos uzraksts būs tikai sieviešu dzimtē, taču, ja kādam pedagogam pret to būs iebildumi, viņš varēs vērsties Eiropas cilvēktiesību tiesā. Ministrija šādam scenārijam esot gatava) un 32 lappušu biezs pierakstu blociņš no otrreiz pārstrādāta papīra. Labsajūtas kaste nav dārga (2,79 eiro), tāpēc tai esot simboliska nozīme, un tā tiks dotēta no valsts budžeta. To, vai labsajūtas kastes būs arī 2018. gada plānos, ministrijā neapstiprina. "Šis ir tikai pilotprojekts, lai iepriecinātu pedagogus, un nav zināms, vai mērķis attaisnos līdzekļus," portālam norādīja ministrijā. Lai noskaidrotu, vai mērķis ir attaisnojis līdzekļus, tiks veikts arī īpašs pētījums un veidota darba grupa, kura mērīs skolotāju noskaņojumu pirms un pēc labsajūtas kastes saņemšanas. Mērījumi gan nebūs lēts prieks - tam plānots atvēlēt vēl 1,2 miljonus eiro, no kuriem daļu ministrija cer gūt no Eiropas līdzekļiem, bet atlikušo ņemt no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Līdz ar to kopumā pilotprojekta ieviešana izmaksās aptuveni 1,3 miljonus eiro. *Šī ir 1.aprīļa ziņa!
Meklētājs 01.04.2016. 12:23:33
Kur palika tie kurus jau atrada?
Pirms pāris dienām ziņu portālā bija rakstiņš, ka korupcijas dēļ Latvija zaudē 5 miljARDUS...
Nav ko gaidīt jāsāk beztermiņa streiks.Vanaga kundze un Šadurska kungs lai nāk un pabeidz mācību gadu.
re kur ir 40 miljhoni, tik vajag paņemt 01.04.2016. 08:30:18
nu, uz priekšu, Šadurski! nolikvidē savus un savu politpartneru privātos biznesiņus, kuros aiztek nauda, nozarē pat nenonākot (visādos ekspertu ekspertos, pētījumu šmētījumos, pārvērtēšanu apvērtēšanās, jaunu mācību priekšmetu un metodiku, materiālu, komisiju cepšanās, IZM pašsaradīto ierēdnīšu, kam tālu no sajēgas par izglītības sistēmu, varzā utt.) solidaritātes vārdā - rādi piemēru - un samazini sev un pārējiem seima darboņiem, ministriju ierēdņiem algas un piemaksu piemaksas, kompensējamos izdevumus - un reku šeku - atradīsies tieši vairāk kā vajadzīgi līdzekļi izglītībai un tālāk arī veselības aprūpei un reģionālai attīstībai. sāc darīt, biedri, Šadurski, beidz tukši pļāpāt! :D
Rīga, LETA, 30.marts 01.04.2016. 08:28:47
Rīga, 30.marts, LETA. Līdz jaunā mācību gada sākumam tiks slēgtas 17 izglītības iestādes, aģentūra LETA uzzināja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM). Tādējādi šis mācību gads būs pēdējais17 izglītības iestādēm - jūlijā Bauskas novadā tiks likvidēta Mežotnes internātvidusskola. Vasaras vidū Gulbenes novadā tiks likvidēta arī Daukstes pamatskola, savukārt Ventspils novadā augustā lemts slēgt Zlēku pamatskolu. Jūlija beigās tiks likvidēta arī Saldus 1.vidusskola un Saldus 2.vidusskola. Saldus novadā tiks slēgta arī Nīgrandes pamatskola, to pievienojot Saldus novada pašvaldības Kalnu vidusskolai, Nīgrandes pirmsskolas izglītības iestāde "Griezīte", to pievienojot Nīgrandes pirmsskolas izglītības iestādei "Straumīte". Saldus 1.vidusskolas struktūrvienības "Sātiņu pamatskola" izglītības programmu īstenošana līdz ar iestādes slēgšanu tiks nodota Saldus pirmsskolas izglītības iestādei "Sienāzītis". Krāslavas novadā augusta sākumā tiks slēgta Kalniešu pamatskola, Skaistas sākumskola un Sauleskalna sākumskola, bet Rēzeknes novadā augusta otrajā pusē tiks slēgta Kalnezeru Katoļu pamatskola. Augusta beigās Daugavpils novadā durvis slēgs arī Tabores pamatskola, Birznieku pamatskola un Skrudalienas pamatskola, to pievienojot Silenes pamatskolai. Šī gada sākumā jau tika slēgtas trīs izglītības iestādes. IZM šogad arī saskaņojusi vēl 19 reorganizācijas procesus, 14 no kuriem notiks šogad.
pieredzes bagāta skolotāja 01.04.2016. 08:15:45
Gan jau atkal būs jāglābj kāds metalurgs, bankas, jāceļ pašiem algas vai jāmaksā ES sodanaudas par neizdarīto. Cik var ņirgāties!
Iz komentāriem 01.04.2016. 00:28:55
Cienījāmā, I.Vanagas kundze, cik tad ilgi vēl jūs un visa izglītības sistēma gaidīs kārtējās algu reformas...... Diemžēl, bērni grib ēst jau šodien, komunālie pakalpojumi jāmaksā arī šodien, jo šīm institūcijām mēs nevaram atbildēt, ka izglītības un zinātnes ierēdņi vēl domā un domās pārdersmit nākošos gadus..... Jāsāk streiks, beidzot jābūt aktīvākiem, nevar būt tik naiviem. Nevar jau ļaut tik klaji ņirgāties ierēdņiem par mums....
Kas meklē - tas atrod!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.