Lietotājvārds
Parole
Lielākā daļa citu tautību bērni vienmēr ir apmeklējuši sev tuvāko skolu un nav pieprasījuši,ka nu ir jāatver skola arī viņam, jo redz ir citādāks kā pērējie,jo nav latvietis..Kāpēc tikai krievu tautībai pieprasa skolu?Es mācījos ar visiem latviešiem vienā skolā un man tas neradīja problēmas ne kontaktējoties,ne mācoties un stulbāka arī nepaliku.Visi lai mācās latviešu skolās un nebūs ne kādas problēmas.Ja jau esi te dzimis un audzis,tad cieni to valsti ,kur pašlaik mīti un mācies skolā kā visi pērējie.
atbilde abac 10.02.2014. 15:04:06
Vienkarshi valstij iz izdevigi ,lai cilvekberni butu stulbi, ta ir tikai klaja propganda , ka cilveks sheit ir veertiiba. To pierada gan greiza isglitibas sitema , gan medicinas pakalpojumu sisteema, nav cileka nav problemas, jo gupaks cilveks jo veiglak manipulet.
Darga bezdarbniece un aktiiva komenteetaja :) repetitors nav latvisks vards, ka tad ta cieniita, valodaa trukst vardu? Pie kam ja jus aktiivi maksajat un cieshat no izglitibas sitemas, varbut organizeesiet savu privato skolu vai ari sarikosiet savam miilulim un apdavinatajam bernam majmacibu, lai berninja psihe ir ok un tie stulbie u4uki nemaita tadu zelta tiirradni? Padoemajiet tas tak ir iespejams macit bernu majas.
Nav tikai saprotams, kāpēc Daugavpils skolēniem latviešu valodas centralizētajos eksāmenos ir tik augsti rezultāti, ja jau valodu neviens nezina. Paradoksāla situācija iznāk un rodas ļoti daudz jautājumu.
Ja latviešu ģimene ar bērniem pārvācas uz Daugavpili, tad pēc tam, augstskolā šos bērnus sastopot vēlreiz, satiec jau perfektus krievus. Kino, TV, mūzika, māksla, politika, jēdziens "mēs", jēdziens "pie mums" - viss rakstāms kirilicā. Normāli bērni, ne dumji, ne slimi. Kādā skolā bērnu sūta, kādā vidē viņš aug - tāds viņš arī sanāk. Visas tās muļķības par nespēju mācīties, par kultūras un mantojuma zaudēšanu, sentimentālās lietiņas ir tikai vecāku vecajās galvās. Bērni ir dzimuši un auguši Latvijā. Kultūra un mantojums nekur nepazūd - tas ir tepat aiz robežas, sasniedzams pāris stundu laikā. Tāpēc beidziet ākstīties un vienkārši sūtiet savus bērnus latviešu skolās. Jūsu bērni un visa valsts kopumā būs tikai ieguvēji.
abac, manis pēc, lai paliek mazizglītoti, nelīdīs amatos un gaisu nebojās
lai glābj,tās skolas,kuras draud izzust....kādas vēl krievu skolas...lai brauc...vilciens ir,lai kāpj....un ai dā....
man liekas, krievu skolām jāpaliek, jo latviskojot šīs skolas, krievu bērni paliks mazāk izglītoti, cilvēks vispirms attīstās mācoties savā dzimtajā valodā.
Uz vecaaku reekina izgliitiiba ir kvalitatiiva,jo pasiem vecaakiem ir jaapmaaca beerns tik pat daudz,kaa skolaa,ja ne vairaak,vai jaanoalgo repetitori.
Ja Latvijas skolās ar krievu mācību valodu 21.gadsimtā strādā skolu direktores un mācību pārzines, kas TV kameru priekšā latviešu valodā nav spējīgas teikumu pateikt, kur vēl tālāk?
ir pilnīgi normāli, ja valsts skolās praktiski visas stundas tiek mācītas valsts valodā, protams, neskaitot dzimtās valodas un kultūras priekšmetos.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.