Lietotājvārds
Parole
www.manapensija.lv/lv/pensiju-sistema/kalkulators/ var aprēķināt pensiju, ko saņems skolotājs par ilggadīgu darbu (pilnu stāžu) un šā brīža algu. Tas būs zem 200, lai arī ir kārtīgi strādāts, tātad - saņemsim valsts sliņķu žēlastības pensiju, kura būs jāpalielina...
Pirms aiziešanas no savas skolas un profesijas, gribu saņemt konsultāciju...., citējot: "IZM sadarbībā ar partneriem laikā līdz jaunā modeļa ieviešanai nodrošinās skolu vadībai un pedagogiem konsultācijas jauno principu ieviešanā." Dārgie (ex) kolēģi, varbūt zināt, kur pieejamas šīs KONSULTĀCIJAS? Paldies.
IZM jādomā ar prātu, nedrīkst bezatbildīgi nojaukt sistēmu. Protams, pārmaiņas nepieciešamas, bet pamatotas, līdz galam izsvērtas ar SVID analīzi pierādītas un pamatotas ne vienkārši tāpēc, ka kādam - Papules k-dzei. tā gribas "Sīkums 6%, ieguvums 70%..." Strādāju lielā skolā, saņemu cilvēku cienīgu atalgojumu par darbu no plkst.7.30 -19.30 skolā, bieži vien arī ilgāk (12 - 14 stundas dienā, normāli?!) + nav iespēja izslēgt telefonu un neatbildēt uz zvaniem vakara stundās un brīvdienās, arī sestdienās vai svētdienās "atpūtai" jāizvēlas skola un darbs tajā. Neviens no radiniekiem, kas dzīvo laukos pie nelielas skolas, nespēj saprast un pieņemt ka tā notiek, jo tur skolotāji ir mājās gan skolēnu brīvdienās, gan dodas no skolas prom līdz ar zvanu no stundām... Ko vēlamies sakārtot un uz kā rēķina?!? VĒLOS: NORMĀLU DARBA LAIKU - 8 STUNDAS + 1 STUNDA PUSDIENLAIKS, CILVĒKCIENĪGU ATALGOJUMU, CIEŅU PRET SKOLOTĀJA PROFESIJU...
LIZDA-kāpēc neatbalstat skolotājus,starp citu mēs tāpat streikosim ja pieņems jauno modeli.
LIZDa sajūsmā berzē rokas - skolotāju streiks tika novērsts. Skumji, ka tāpēc bija jāziedo Mikiško.
Es teiktu, ka samazinās, lai nākamajā gadā būtu vieglāk "palielināt".
Precīzi!
Talisa Maegyr 04.06.2015. 10:50:03
Par ko bēdājaties, kolēģi? Vismaz līdz 1. janvārim mums algas nesamazinās.
Tipiski IZM - par visu atbild Direktors! Viņam jāvar izprast visus tos murgus, un galarezultātā jānodrošina skolotājiem normālas algas! Tas nekas, ka faktiski kaut ko tādu nevar izdarīt, pie visa vainīgs skolas Direktors, bet IZM mazgā rokas nevainība!
učuxa ->*** 04.06.2015. 10:03:07
Izskatās, ka vismaz ALGAS SAMAZINĀJUMA no 1. septembra nebūs!
Grūti saprast, ko tā IZM te plāno un veido. Visu laiku maina gan termiņus, gan aprakstus... Ehh. Es ieteiktu pajautāt direktoram!
Tad jau no septembra vispār nekāds algas pielikums nebūs??????
Piezīme. Lai nu ko, bet to, ka "jaunais modelis paredz skaidru un prognozējamu pedagogu atalgojuma sistēmu", pēc tā, kas bija pieejam atklātībā, apgalvot nevarēja! Tad jau vecā sistēma ir skaidrāka, vienīgi ar prognozēšanu pagrūti, jo dati aprēķiniem tiek ņemti par skolēnu skaita uz 1. septembri!
Vai tā ir labāk? 04.06.2015. 09:06:09
Vispār jau skolotāji tieši tie arī bija, kuri negribēja šo reformu, kuri portālos bļāva PRET. Tagad, redz, atkal (tāda sajūta), ka nebūs labi. Nu, jūs taču uzklausīja! Neieviesīs neko, kamēr nebūs skaidrības.
Vai tad gaidījām ko citu? :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.