Lietotājvārds
Parole
Žīds gapoņenko uztraucas, ka zudīs krievu mentalitātei raksturīgā agresivitāte un "misijas" apziņa visus "atbrīvot". Tad tie nabadziņi būs grūtāk sakūdāmi.
Kāpēc mūsu valstī ir jābūt krievu skolām,nu kāpēc?? Mēs esam viennacionāla valsts,bet,ja tā turpināsies,šeit nedzīvos nevieni citi kā tikai krievi!
to mints: не обкакайся от злости!
:) 15.09.2014. 14:11 Jā, tos ļaunos garus ar vaboļkrāsas identitāti, tos varētu izdzīt, un visiem kļūtu labāk... Elma 15.09.2014. 10:22 Latvijā cenzūra IR. Un ir virkne pierādījumu, ka tā IR. Tikai, nez kāpēc par cenzūras aizliegumu atceras tad, kad tieši šitādi krievskolu censoņi, 09.05 svinētāji, un līdzīgi radījumi saosās, bet, ja kāds cenšas uzstājīgi iebilsts, tad gan - tā klusi un plašākai sabiedrībai nemanāmi 'pati no sevis" ieviešas cenzūra. Pārbaudīts...
"filmā ir apgalvojumi, ka, liekot skolēniem dažus mācību priekšmetus mācīties latviski, krievu gars būs pagalam" Ja es būtu krievs, tad apvainotos, ka manas tautas garu uzskata par tik vārgu.
Varbūt vajadzētu izdzīt ļaunos garus (sveštautiešus) no Latvijas?
Kāpēc, lai aizliegtu? Šeit taču nav cenzūras. Ja varētu aizliegt šo, ko tik daudzi gribētu, tad diemžēl varētu arī aizliegt tās lietas, ko mēs nevēlētos...
Kā, Kā, kā to var neaizliegt rādīt?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.