Lietotājvārds
Parole
Q??? 28.01.2014. 11:36 Vai prezidents "caur puķēm" aicina sekot Mazsalacas vidusskolas piemēram? Domāju, ka ne tikai vidusskolā var papildus reāli mācīt profesiju, to var sākt jau pamatskolā. Skolās izveidojot darbnīcas ikdienā skolēni (arī vecāki) var apgūt praktiskas iemaņas un ja ir zinošs pedagogs, piemēram, galdnieka palīga kvalifikāciju jau var saņemt reizē ar pamatskolas beigšanu.
Es nedomāju ka Bērziņš bija domājis, ka obligāti ir jāiet kkādos maksas kursos, bet gan brīvajā laikā vairāk laika jāatvēl pašizaugsmei, jālasa grāmatas, vai jādara jebko citu, kas attīsta domāšanu. Internetā arī pilns ar vietām, kur bezmaksas var mācīties.
Naudiņa ienāks, bet darba tāpat nebūs. Ja būs, tad minimālā vai tuvu tai. Pretendēsim uz apkopējas darbu- pelna kā skolotājs laukos, atbildība praktiski nekāda, darbu var ātri saraut, nekādos kursos nav jāiet un kvalitāti var noteikt sev pati (pašrocīgi aizpildot vienu lapu).
Katad...un pec tam rukatLV par minimalo algu.....neceriet...macisos arzemes un tur ari pec tam paliksu...vismaz zinasu, kur paliek manu vecaku nodokli pec macibu apmaksas....
pats labāk būti gājis izglītoties un iemācijies angliski runāt.
te jau ir taa motivaacija kad nav nekaadas interese macities, jo alga nemainas ! Un nemaz jau visi nav tik stulbi, jo zin kaa valsti apkraakt un tautai iestaastiit! Un tas teiciens ka ggimenee kaut kas nav kaartibaa ja beerns nemacas ir mullkkibas.To varbuut var teikt tie kam ir viens berns, Bet kam ir vairaaki, parasti ir vien tik kas nemaacas un otrs maacas! Tad jaasaak sakatiities var buut kaadaa iedzimts! :D
nepārliecina 28.01.2014. 16:33:59
Kamēr valsts politika nebūs vērsta uz izglītotu cilvēku adekvātu novērtējumu un alga turpinās palikt minimuma līmenī, nekada motivācija nemotivēs visu mūžu mācīties, citādi tāds izglītots muļķis vien sanāk, ja nemitīgi mācās, lai varētu nopelnīt tikpat, cik tas, kurš knapi vidusskolu pabeidz.
Citēju: kas gudraaks, skoleens vai skolotaajs???Izraadas ka skoleens, jo vinnam programma jaapguust dienas laikaa, bet skolotaajs gadiem atkaarto vienu vielu attieciigajaa maaciibaa!!! Ja jūs tā pateiksiet savam bērniem, diezvai palīdzēsiet viņam. (Muļķis skolotājs māca gudro bērnu). Neaizmirsīsim to, ka skolotāji un vecāki arī kādreiz mācījās skolā, viņiem arī vajadzēja apgūt programmu dienas laikā. Visi profesiju pārstāvji veic savai profesijai atbilstošus pienākumus. Lai skolēniem, vecākiem un skolēniem veicas!
kas gudraaks, skoleens vai skolotaajs??? Izraadas ka skoleens, jo vinnam programma jaapguust dienas laikaa, bet skolotaajs gadiem atkaarto vienu vielu attieciigajaa maaciibaa!!!:D :D
Vai prezidents "caur puķēm" aicina sekot Mazsalacas vidusskolas piemēram?
Tieši tā, Latvijā bezjēdzīgas papildu prasmes, ar kurām šeit tāpat nevar iegūt labi apmaksātu darbu.
nē, viņi profesija būs - bezdarbnieks ar augstāko izglītību :D
Bērziņš norāda, ka tiek, kas studē ekonomiku vai valodas, neapgūst profesiju, bet papildu prasmes :))

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.