Lietotājvārds
Parole
Nesaprotu,kāpēc lielas skolas jāpārveido par sākumskolām.Man šķiet,ka sākumskolā neviens īsti nejūtas atbildīgs par to,kāds šis skolēns būs,kad viņam būs jākārto eksāmeni, lai saņemtu pamatizglītības dokumentu.Un ar novada izglītības tīklu nākotnē tas arī kaut kā nesapas...
tikai statistika 16.04.2015. 11:33:27
Manuprāt, daudzos gadījumos optimālais risinājums būt izveidot tā dēvētās "skolu filiāles". Fiziski skolā netiek slēgta, tikai skolas direktore kļūst par filiāles vadītāju- direktora vietnieci. Protams, arī man dīvaina ir iecere pievienot Rīgas 34.vidusskolai (skolēnu skaits 1038) Rīgas 68.vidusskolu (skolēnu skaits 334). Šobrīd skolēnu skaita ziņā Rīgā lielākā ir Zolitūdes ģimnāzija - 1460 skolēnu.
Bums lielais varbūt beidzies, bet skolas tāpat tupina slēgt.. TIkai "pa klsuso"

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.