Lietotājvārds
Parole
Atvainojos! par komentāru kāds cits bija pienācis no šī segvārda rakstījis!!!
Fizikā no mehānikas nu gan neviens no skolniekiem neko nejēdz. Īpaši, ja ticis laukā no skolas sola, tad uzskata to par mākslu, bohēmu, ko saprast var tikai ar nakotiku palīdzību! Tāpēc nebrīnos, ka braukšana ar moci vai auto daudziem ir tikpat riebīga kā fizika skolā, un braukt var tikai alkoholizējies vai sanarkojies, lai nebūtu bailes no nezināmās fizikas mākslas darba radīšanas ceļu satiksmē!
Jauks veids, kā piesaistīt jauniešus fizikai. Manā laikā fizika likās kas maksimāli riebīgs. Ar šādu mūziķu iesaistīšanos, būtu laimīga sēdēt tajā klasē ar viņiem kopā!
Mūziķi taču ir mākslinieki. :) Fiziku viņi jūt tieši tāpat - kā mākslu! :)
Mīlu Carnival Youth 07.04.2015. 14:27:58
Tas brīdis, kad tu nesaproti, vai Carneval Youth puiši ir absolūti ģeniāli vai pilnīgi neko nejēdz no fizikas. :D Man nav ne jausmas, kas ir kvantu gamma, bet viņi runāja tik pārliecinoši, ka ticu visam.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.