Lietotājvārds
Parole
izglītots cilvēks - nu, protams... 05.12.2014. 14:32:48
Mūsu valsts ekonomisti jau sen ir izrēķinājuši, ka pašreizējās vecās paaudzes skolotājiem, kuru ir diezgan daudz, nav izdevīgi paaugstināt algas, jo pensijā ejot arī tie cipari būtu par lielu mūsu valstiņas nodokļiem un izsaimniekotajam pensiju fondam. Kad pašreizējie 55-gadnieki aizies nabadzības vai invaliditātes pensijā (vecumu jau normāli nesasniegs), tad arī varēs optimizēt skolas un paaugstināt algas jaunajiem, jo ar rāvienu samazināsies optimizēsies skolotāju skaits un proporcija uz vienu skolēnu, bet tie jaunie jau nestrādās 2 slodzes par grašiem, nedarīs lietas, ko jādara ģimenē un mājās, neļaus uz sevi paaugstināt balsi, jo viņi jau tagad skolās tādi ir. Nekas cilvēka cienīgāks mūs negaida, ja tūlīt pat nesāksim streikot bez termiņa. Mūs baros ar solījumiem, aprobācijām un modeļiem vismaz vēl 10 gadus, jo nekur jau tās vecenes nepaliks, viņas jau neko citu nespēj, kā vien tik 2 vasaras mēnešus Norvēģijā zemenes lasīt, lai pa ziemu kaut kā savestu kārtībā māju, saimniecību. Tikai dažām ir tā privilēģija, kad vīrs visu sagādā, bet sieva strādā hobijam un sirdij tik stundas, cik spēj kvalitatīvi novadīt un padarīt un ...skolotājas - sievietes darba diskriminācija - tas viss dažreiz skaisti izskatās, bet dažiem pat tas ļoti skauž. Par priekšlaicīgo pensionēšanos un izdieni pie mums pat neiežagojas, minimizē visu tikai uz negausīgo kāri pēc naudas, bet neko nebilst par ciešo saistību ar mācīšanas un mācīšanās kvalitāti un cīņu par to.
Kāpēc liekat + šai ziņai? 05.12.2014. 13:21:02
Tas taču ir nožēlojami - iebiedēšanas rezultātā pārtraukt savas algas likumīgu pieprasīšanu atļautajā kārtībā. Ja streiko, tad līdz galam. Citādi nav jēgas. Visus skolotājus taču nevar notiesāt. Ja problēma ir samilzusi, tad var būt situācija, ka visi vienlaicīgi iesniedz atlūgumus. Bet tiešām visi. Un tad lai ņem valsts skolotājus kur grib. Lai nāk bļaujošie un nosodošie vecāki. Redzēsim, cik ilgi izturēs un ko vispār spēs iemācīt. Tikai tad ir jābūt vienotiem. Saprotu, ka Rīdziniekus algas šobrīd vairāk vai mazāk apmierina, lauciniekiem nav iespējiu strādāt vairākās skolās vairākas slodzes. Tas šķeļ.
skats no malas 05.12.2014. 12:32:46
"Premjerministrs Aļģirds Butkevičs paziņojis, ka pret streikojošajiem izglītības darbiniekiem tiks uzsākta tiesvedība. " Cik tas ir likumīgi tiesiskā valstī?Vai tā nav pedagogu iebiedēšanas taktika?
"Augšas" taisa troksni, lai novērstu uzmanību no galvenā un piespiestu skolotājus apklust. Nav jau pirmā reize, un, cik zināms, tas strādā... Lai jau mans ciems izsmej mani par 4 augstākajām izglītībām un smieklīgo algu. Varbūt saņemšos pēc 20 gadiem aiziet no sirdij tik mīļā darba... Pazemojuma sajūta nepāriet.
Nenolaižam rokas. Izskatās, ka IZM galīgi nevēlas iziet uz komunikāciju un mēģināt saprast, bet gan tikai ieriebt. Man negribas tā teikt, bet par to publiskošanu un acu mālēšanu... nu neko citu nevar pateikt/
Pēc pēdējiem triecieniem mēs toč nedrīkstam neko pārtraukt. Atvainojos par vulgaritāti.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.