Lietotājvārds
Parole
Savulaik Rīgu gribēja nosaukt par Gagarinu. Tas bija Pelšes laikos. Pelše to arī gribēja.
Vai tie,kuri veica sho apsekoshanu,ir no plaukta nokritushi? Lielaakaa dalja jau sen aarzemees. Juus tieshaam domaajat,ka es sniegshu oficiaali jebkaadas zinjas par abiem saviem beerniem un to, kuraa valstiii vinji shobriid straadaa un veido gjimenes? I neceriet!
LV galvaspilsētu pārcelsim uz Gagarinu.
Viņi paši neņem darbā. Un kur lai dabū naudu studijām, ja vecākiem alga tāda ka knapi paēst var.
statistiķis 27.03.2015. 14:21:46
Muļķības-vismaz ,noteikti puse nav Latvijā!!!!!!
nafig mācītiesj
vot eto da. gorod mechti
Kādi vecāki, tādi bērni.
Smieklīga statistika vai kāds ir noskaidrojis vai šie jaunieši vispār vēl ir Latvijā. Zinu daudzus kuri braukā uz ārzemēm strādāt ,jo šeit par tām smieklīgajām algām jau nevar atļauties strādāt.
Šādi stulbeņi dirn skolas solos un traucē dzīvi citiem.
от куда? 26.03.2015. 17:32:03
Куда я попала?
Latvijas brīvvalsts laikā bija mazpulki, padomijā lotos vienības. Valsts darīja daudz, lai audzinātu bērnus darbam. Tagad dažadi likumi, ka tikai bērniņu nepārstrādina... Cilvēkus cienījamos gados ar lielu darba stāžu un nereti nopietnām veselības problēmām pensijā nelaiž. Tanī pašā laikā valsts stimulē jauniešu profesionālas bezdarbnieku armijas veidošanos.
TheGameChanger 26.03.2015. 15:56:42
Manuprāt, un tas ir tikai mans viedoklis, jauniešu nenodarbinātība ir saistīta ar to ka viņiem nav idejas ko darīt ar savu dzīvi, viņi paliek mājās un atliek visu uz rītu, neinteresējas ne par ko, nav ambīcijas! Protams arī skolām arī jārosina bērnus uz domām par nākotnes gaitām. Bet tā nav ar visiem jauniešiem!
Man ir 3 svešvalodas lai neviens neticētu, ka es patiešām tos zinu. Žēl, ka viena no 3 svešvalodām nav latviešu...Iespējams, ka tad Latvijā dzīve būtu vieglāka.
Es pabeidzu LVU un vēl saņemu LPA angļu valodas skolotāja diplomu. Man ir 3 svešvalodas lai neviens neticētu, ka es patiešām tos zinu. Manā vietā lbu darbu saņem cilvēki bez izglitības un pieredzes. Skolā man nepaņema atpakaļ pēc aizgāju dikretā, teica, ka nav stundu ko dod. 10 gadus un arī pašlaik krievu skolās ( esmu krieviete) strādā sievetes bez izglitības, pēc pazīšanās, kas Latvijā atbrauca 1990 gados. Mums ir lielisks likums, kas ļauj iestāties kāda universitātē un nesākt mācīties tājā vairāk par 10 gadiem, bet ka students saņemt atļauju strādāt skolā. Mums ir arī tādi terapevti. Tie saņem darbu pirmspensiju laikā un nevienām nenāk pratā, ka tie ir bez izglītības. Es audzinu dives veselus bērnus un man jāapvainās, ka sievietei, kura negribēja kartīgi skatieties pakaļ pašas bērnam, pat negaja pastaigāties un rezultāta tas saslima ar diabetu, valsts maksā 250 latus ( latus ne Eiro ) menesī, papildus pie bezmaksas medikamentiem. Lūk tā meitene ir īpašaka par manējo un māte tā arī uzvēdās. Es tik esmu izglitota stubene ar tukšu kabatu.
Vai tiešām, runājot par pagātnes pieredzi, kā nederīgas jāatmet arī daudzas labas lietas? Atceros, kādreiz kartrā pagasta pašvaldībā (toreiz ciema padomē) bija uzskaite, cik un kurās ģimenēs ir bērni skolas un pirmskolas vecumā, kad viņiem jāuzsāk skolas gaitas. 1. septembrī pie katras skolas dežūrēja automašīna, lai operatīvi reaģētu un noskaidrotu, kur atrodas bērni, kuri nav ieradušies skolā. Pie ģimenēm devās skolas un pašvaldības pārstāvji. Un tas viss tālajā pagājušajā gadsimtā, kad datori mums vēl pat sapņos nerādījās. Tagad, kad viss apkopots dažādās datu bāzēs, nez kādēļ esam nezinīši- ne mums skaids, cik cilvēku izbraukuši no Latvijas, ne tas, ko dara viņu bērni. TĀ VIENKĀRŠI IR NEVĒLĒŠANĀS UN NEIEINTERESĒTĪBA NO VALSTS PUSES KAUT KO MAINĪT!
Mēs visi zinām, ka zivs pūst no galvas. Augulim vajadzētu paskatīties, kā darbojas sociālie darbinieki darbā ar ģimenēm. Tā ir māžošanās. Ja bērnam ir gadījies piedzimt alkoholiķu ģimenē vai citādi nelabvēlīgā ģimenē, tad viņš jau ir norakts, jo reālu atbalstu, kas varētu mainīt jaunieša dzīvi, viņš nesaņem. "Zēni " sēžu un spriež visādās komisijās, pedagogi nedrīkst zināt, ko tad dara šie sociālie darbinieki, vai pareizāk sakot, nedara. Vienmēr trūkst naudas, patiesībā trūkst prāta. Atcerieties, ka bērni ir sabiedrības spogulis un beidziet viņus zākāt, bet padomājiet, ko variet paši lietas labā izdarīt!
Būs arvien vairāk šādu jauniešu bez darba, jo reāli nemācās skolā, nekas viņus neinteresē, izņemot viedtālruni rokās stundās un starpbrīžos. Radīt, izgatavot priekšmetus mājturībā ir arvien sarežģītāk. Acīmredzot roku darbs iznīks, bet mēs neesam Ķīna. Diez vai pašiem patiks viss tas, ko saražo 3 D printeri... Būs sarežģīti.....
Kāpēc viniem būtu jāmācās vai jāstrādā, ja var saņemt dažādus pabalstus?...
Diezgan spēcīgi vārdi no ministra puses. Daudzi vecāki varētu kliegt - kā nav kauna tā teikt par maniem bērniem!? Bet tas būtu emociju iespaidā. Realitātē tas patiešām atbilst patiesībai.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.