Lietotājvārds
Parole
Nu gan Jums tāds Tipiskas paštaisnas latvietes spriedums, tādas kā Jūs prot tukši moralizēt un nosodīt, pat nezinot konkrētos cilvēkus un kas un kāpēc noticis viņu dzīvē; lai nu Jums un Jūsu tuviniekiem viss būtu tik pareizi, saplānoti un stabili, lai nu lai... pieredze gan liecina, ka šādu "pareizo" runātāju dzīvē ir vēl lielāki nesmukumi un "slēpti skeleti skapjos"nekā tiem, kurus šie pareizie kritizē.
ES 08.09.2015. 11:42 - ja sievietes domātu, ko izvēlēties par savu bērnu tēvu (vienskaitlī!), nebūtu vienai jāuztur divus bērnus, no kuriem vismaz viens ir 1,5 gadus vecs. Ja gribās katram, ko sauc par savu draugu, pa bērnam dzemdēt, tad tā arī sanāk. Varbūt no sākuma stabilas attiecības un tad bērnus plānot?
Sāpīgi, bet ko tu muļķiem padarīsi? Valstij akūti nepieciešama nauda, nevis bērni. Tautas migrācijas rezultātā ir citi efektīvāki paņēmieni kā uzlabot negatīvo bilanci - bēgļi no Āfikas kontinenta.
POGA > padalies ar info par tiem valsts dārziņiem. Mēs jau vairāk kā 2 gadus esam rindā 6 dažādos dārziņos...
PII jeb dārziņi nav Valsts, bet pašvaldības! maziem ir auklīšu programma, ja nav vietas dārziņā
Valsts dārziņā nav vietas visiem pusotra gada veciem bērniem! Māmiņa, kura viena uztura savus bērnus atkal nevar strādāt.... un jāizdzīvo uz divu bērnu pabalstu, jo sociālā palīdzība izrādās, ka arī nepienākas. ( Dzīvo pie mātes..??? )
Nesaprotu, ko jūs cepaties? valsts dārziņos ir vieta, kāpēc gan būtu jāapmeklē privātie? Tie kuri grib to darīt, tie var darīt no savas kabatas. Kur problēma? Valsts dārziņi ir ļoti labā līmenī un paldies valstij ka palīdzēja vecākiem tajā laikā, kad valsts dārziņos pietrūka vietu.
Man jau brālēns tā arī pateica - neko darīt, ja spiež, tad spiež braukt prom. Žēl. Nupat viņa jaunajai ģimenei piedzima pirmais mazulis, bet viņi jau domā par otro. Līdz ar to, šeit tas nav reāli. Attieksme esot cūciska.
Par bēgļiem rūpējas vairāk nekā par saviem bērniem. :) :)
Uzskatu, ka tas ir spļāviens sejā no valsts puses - ne tikai jaunajām ģimenēm, bet Latvijas nākotnei.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.