Lietotājvārds
Parole
Lai uzņēmēji, nodrošina saviem darbiniekiem pietiekamu atalgojumu un tā būs vislabākā reklāma, lai piesaistītu skolēnus dabaszinātņu apguvei.
ja kāds (jauns vai vecs) domā, ka viņa rezultāti, zināšanu apjoms, zināšanu kvalitāte studijās, darba vieta, peļņa, un dzīves kvalitāte vispār, būs atkarīga no citiem, ārējiem apstākļiem (t.sk. interesantuma), nevis no paša ieguldītā darba - tad ir tā, ka saka komentētājs "zurka": dzīvē ir arī lietas, kas nav saistošas un aizraujošas. Bet tās ir vinkāršī jādara ( jāapgūst), pieliekot pūles. Panākumi nemēdz būt pirms darba.
Kvalitāte celsies tikai tad, kad skolēniem parādīsies vēlēšanās zināt. Dabaszinātņu priekšmetos tāpat kā dzīvē ir arī lietas, kas nav saistošas un aizraujošas. Bet tās ir vinkāršī jādara ( jāapgūst), pieliekot pūles. Panākumi nemēdz būt pirms darba.
Vajag rosināt skolēnu interesi ar saistošāku un radošāku mācīšanas veidu

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.