Lietotājvārds
Parole
Un projektā tika izmantots studentu bezmaksas darba spēks.... Tā lūk notiek,
cilvēks - mīļajam cilvēkam 27.03.2014. 19:25:01
Piedodiet, bet vai pats neesat sasirdzis? Ja ieklausās Jūsos, tad jau nav šaubu, kāpēc savairojušies tādi ,,IPodisti" , ,,alfas " līmeņa sievietes un pajoliņi večuki. Un galu galā ļoti reti ir CILVĒKI, ar kuriem patiesi var sarunāties šī vārda patiesā nozīmē, P.s. starp citu svešu civēku tikai neaudzināts spēj uzrunāt uz tu.
mīļo cilvēk, 27.03.2014. 19:05:09
tu neesi slims??? Parunāt par visu, ko tu tur uzskaiti??? kad tad no darba pārgurušais tētis pagulēs pie televizora, kas rāda velnsviņzinko, (tikai lieciet man mieru) vai bursies interetatenkulapās un tikpat pārgurusī mamma taisīs vakariņas, pļāpās pa mobilo ar draudzenēm vai blenzīs seriālu??? Nē, nē - kamēr sīkais pie aifona, no viņa ir miers. Un, jo ilgāk, jo labāk.
Protams - "par to" jau nevienu nemīl (ne mammu, ne skolotāju, ne lielo māsu). Bet par kaut ko taču mīl! Galvenais, ka vispār mīl. =)
Treniņš=ikdiena=melnais darbs=nepatīkami!!!
Es lieku bērniem no galvas mācīties dzejoļus un reizrēķinu. Mani par to nemīl!
Bez piepūles rēķināšanu galvā neiemācīsies. Bērniņiem (un arī vecākiem)beidzot jāsaprot, ka mācīšanās - tā ir piepūle un sevis piespiešana. Izbeigsim to mītu, ka mācīšanās ir tikai izklaide.
Mīļie vecāki, noņemiet savam bēriņam iPodus utt, tai skaitā datrospēlītes - parunājat par dzīvi, izglītību, šahu un vārduspēles uzspēlējiet, un LIECIET SAVAM BĒRNELIM MĀCĪTIES UZ KATRU STUNDU (atkārtot stundas vielu, iemācīties reizrēķinu utt.) - rezultāts būs labs- gan gudri būsiet, gan valstij naudiņa ietaupīsies citām, tiešām lietderīgām lietām. Lasot par šāda veida projektiņiem, šķiet, ka dzīvojat aizvēstures laikā.
Ja tas viss ir tik jauki un vienkārši tad - plūdinat šo informāciju skolās un vispār - darat zināmu plašākai publikai! Neglabājam sveci zem pūra!!! Lai mums visiem izdodas! :)
Interesentiem iesaku meklēt pēc atslēgvādiem "Vedic Mathematics". Internetā ir daudz materiālu un video.
Būtu loģiski, ja pārpublikācijā no "Latvijas Avīzes" varētu izlasīt informāciju par aprīļa semināru skolotājiem - kad, kur , kā pieteikties. E-klase lepojas, ka lielākais izglītības portāls, pagaidām tikai "LA" klaču līmenī
Es arī gribētu iegādāties grāmatas ar šim metodēm, jo skolotāja skolā diez vai to bērniem mācīs. Kur pieejami šie materiāli?
Kad televīzijā redzēju sižetu par šo projektu, biju sajūsmā, jo tie piemēri, ko parādīja, tiešām ir skaisti savā vienkāršībā. Skrējienā pretī civilizācijai esam visu sarežģījuši un padarījuši nepatīkamu gan sev, gan bērniem. Lai izdodas!
Bet materiāls tiešām labs, biju redzēju, pamēģināju. Esam par daudz tālu aizgājuši ar to,ka visu rēķinām labākajā gadījumā vienu zem otra, bet pārsvarā izmantojam tehnoloģijas pat elementāriem aprēķiniem, ka negribam vairs domāt. Domāju, ka pagaidām nebūs pieejams publiski.
gribētos redzēt, kas tie par brīnummateriāliem ir. būs pieejami publiski??

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.