Lietotājvārds
Parole
Esam lauku skola, klasē 18 bērni, piedalāmies projektā. Pavasarī saņēmām informāciju, aizpildījām visu nepieciešamo, tērpus nopirka pašvaldība. Viss ok. Bērniem patīk! Paldies!
Viena lauku skola bija uzvarētāji, tagad saveidots, lai lauku skolas nevarētu piedalīties. žēl.
Zane @ANONYMUS 03.11.2016. 09:10:16
Galvenā ideja taču ir sportot nevis sacensties! :) To nevajadzētu aizmirst. Tāpēc ierosiniet savai sporta skolotājai, ka vēlaties tāpat vairāk sportot - vienu dienu nedēļā varbut variet sarunāt nākt uz sporta zāli un izkustēties !:)
Mūsu skola iestājās un jāinformē ,par tādu projektu sporta skolotājam,no jūsu skolas,ja viņš ir ieinteresēts strādāt papildus ar jūsu bērniem. Matemātika un latviešu valoda nekur neizpaliek,jo arī tur ir jābūt līmenī.Lai kā ,mēs mīlam savus bērnus, viņiem ir izvēle būt un cienīt savus vecākus un skolotājus,jo projekta ideja ,saliedēt klasi,kas mūsdienās ir ļoti liels retums.
Labs projekts! Vajadzētu arī mūsu skolai iestāties!
MUSU KLASE ARI GRIBETU PIEDALITIES BET TURAM IKSKUS PAR 3B KLASI NO VALMIERAS
Savukārt esuzskatru, ka pietiek divi sporti nedēļā un tie, kas grib sportot sporto ārpus stundām. Nav normāli, ja manam bērnam, kuram ir sešas reizes nedēļa sports pa divām stundām dienā ir jāsporto vēl piecas stundas nedēļa. Tad , lai automātiski atbrīvo tos, kuri aktīvi sporto ārpus stundam... Manuprāt matemātika un latviešu valoda ir vajadzīgāka
Žēl, ka nevar to darīt lauku skolas, skolēnu skaits ierobežo...
Rīga @Ziepniekkalns 02.11.2016. 11:29:15
He, bet pavasarī jau arī informē par pietiekšanos! :D Tagad ir rudens, tagad rīkotāji informē par sākšanos!
Ziepniekkalns 02.11.2016. 10:20:24
Parsti jāpiesakās pavasarī, kāpēc noliek fakta priekšā, ka pasākums ir sācies?
Kam vajag 3 sporta stundas nedēļā? Jau tā ir daudz kontakstundu skolēniem. Un tie, kas grib sportot, lielākā daļa taču ārpus skolas iet uz treniņiem.
Ceru, ka pienāks laiks (varbūt nākamgad?), kad 3 sporta stundas nedēļā nebūs vien jauks projekts, bet gan ikdiena visās vispārizglītojošās skolās.
Žēl, ka mūsu skola tā arī nav iesaistījusies projektā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.