Lietotājvārds
Parole
Skumji, ka desas un pīrādziņi paliek atmiņā no konferences. Gaidām video, jo kādam bija arī jāstrādā.
Nu jā te nu mēs redzam, kas tajā konferencē vienai daļai galvenais ... gaļa, kafija un citi labumi. Paldies tiem, kas pa vidu arī lektorus ievēroja. Tiešām paldies lektoriem, jo nav jau viegli tikt galā ār tik lielu auditoriju, it sevišķi liels paldies Annai Zaulai par interesanto pasākumu, kas pavasara nogurumā deva uzmundrinājumu jaunām domām un idejām. labi būtu, ja šādi speciālisti būtu pieejami arī lauku skolās. Lai visiem veicas!
Paldies 21.04.2015. 13:51 rakstīja: "Varbūt vēl varētu kādu nelielu koncertiņu pielikt klāt, uz minūtēm 40, kādas populāras grupas uzstāšanos?" Tad jau labāk uzreiz pasākumu uz 2 dienām ar nakšņošanu un somu pirti .... Ja nopietni, pasākums OK, patiešām šogad bija daudz labāka .... ministre. Kad būs ieraksts, mēģināšu skolā ped.sēdē visiem ministres uzstāšanos parādīt.
PALDIES PAR LABI NOORGANIZĒTO UN SATURISKO KONFERENCI.
Nav viegli noorganizēt tāda mēroga konferenci. Kā vienmēr, ļoti precīzi un laikā viss notika, tur cepuri nost, bet ar ēšanu tomēr bija problēmas. Gaļa tiešām pazuda zibenīgi, tāpat kā brīdi vēlāk kūciņas, bet kafija un salāti man tika, tā ka nesūdzos. Izloze forša ir bijusi vienmēr, labs dienas noslēgums. Varbūt vēl varētu kādu nelielu koncertiņu pielikt klāt, uz minūtēm 40, kādas populāras grupas uzstāšanos?
Gaidu, kad bildes ar pīrāgiem tiks papildinātas VIDEO. Protams, Seiles prezentācija, manuprāt, bija viena no labākajām un rosinošakajām visu e-klases konferenču laikā, bet Zaķmuižas direktors ar šokējošo salīdzinājumu - skolu direktori kā buru laivas, kas peld tikai pa straumi un tik ātri, cik pūš vējš no ministrijas un izglītības pārvaldēm, bet, ja nepūš, tad gaida, kas notiks, arī nav zemē metams. Interesanti, ja e-klase aptaujātu Latvijas skolu direktorus, cik no viņiem sevi asociētu ar motorlaivu, kas droši peld pret viļņiem??? Paldies, konferences kvalitātes latiņa ir pacelta jaunā augstumā, ir uz ko tiekties nākamgad!
Reālais saka Zinai 21.04.2015. 09:16:20
Zina ir tikusi pie lielajām gaļas bļodām un izēdusies. Nu nebija tur ne gaļas, ne citas lielās ēdmaņas. Protams, Zinočka, ja tu skrēji kā traka, visus sāņus pagrūzdama, tad bija lielā izēšanās. Taču - ministres lekcija bija OK. Tas ir galvenais, ka jēdzīgi laiku pavadīju.
Paldies organizatoriem! Braucu tieši uz ministres lekciju, bet diemžēl to nenoklausījos, jo nekur nebija ziņots par lekcijas norises laika maiņu. Vai tad organizatoriem nebija skaidrs, ka ministre nesēdēs pusdienu šajā pasākumā? Paldies par Annas Zaulas lekciju.Tiešām ļoti saturīga uzstāšanās. Vienīgais priekšlikums organizatoriem.Vai tiešām vajadzīga šī lielā izēšanās? Pietiktu vien ar 2 kafijas pauzēm, bez salātiem un gaļas. Esmu bijusi kursos visas dienas garumā bez ēšanas. Par ieekonomēto naudu vēl dažiem būtu iespēja laimēt loterijā. Piedalos visās konferencēs, bet laimes rats nav man bijis labvēlīgs.
Varēja vērot, kā skolotāji pēc ēdiena un kafijas tases cīnās. Kafija pietrūka ļoti daudziem, uzkodas tāpat. Viesmīle bija īgna, ka tika vaicāts pēc galda piederumiem, uzkodām, kafijas. Bet tas jau nekas. Pārējais viss bija lieliski.
Lūgums - vai ministres prezentācija ir pieejama? Paldies ministrei par saturīgo lekciju!
Noorganizēts lieliski, viss bija garšīgi un prieks satikt kolēģus! Piekrītu visiem par Annas lekciju. Biju arī uz ministres lekciju - patiešām prieks, ka mums ir viens tik cilvēcisks, vienkārš, godīgs cilvēks valdībā. Runāja no sirds, turklāt prātīgi. Varbūt pat noskatīšos lekciju vēlreiz video formātā.
Paldies par konferenci. Ļoti vērtīga Annas Zaulas lekcija. Paldies, Anna! Jūs esat brīnišķīgs, atbildīgs cilvēks! Paldies par pozitīvo noslēgumu. Prieks par kolēģiem, kuriem veicās.
Paldies konferences organizētājiem! Piekrītu Mārupei, ka Annas Zaulas lekcija bija vērtīga. Iesaku noskatīties video.
Paldies par konferenci! Bija ļoti interesanta diena. Ļoti patika Annas Zaulas lekcija, viņa ir īsts atklājums! Aicināsim arī mūsu skolu.
Jā, visas lekcijas varēs noskatīties video, kas tiks publicēti portāla sadaļā "Konference".
vai lekcijas varēs vēlreiz noskatīties?
Paldies par konferenci! Noslēgums bija fantastiski pozitīvs, nevienu gadu nebija tik pozitīva apbalvošana, par ko parūpējās konferences vadītājs un lielisko kolēģu radītā atmosfēra. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.