Lietotājvārds
Parole
bijušais skolotājs 27.08.2014. 11:52:13
labs raksts...
mums viss ir kartībā 1. klasi sāksim un viss padarīts
Vai tikai man tā šķiet? 27.08.2014. 00:20:35
Vai mēs pārlieku nedramatizējam gluži ikdienišķas dzīves situācijas? Sinoptiķi mūs nemitīgi "brīdina", kaut gaidāmas tikai attiecīgajam gadalaikam ierastās dabas parādības (lietus vasarā, vēja brāzmas rudenī, sniegputenis ziemā un atkala pavasarī). Ziņu portālos gar acīm tā vien zib virsraksti ar vārdiem "šokējošs", "asinis stindzinošs", 'baiss" u.tml. Un te jau atkal vārdu salikums "kā palīdzēt bērnam ..." Zemapziņa signalizē - ja jāpalīdz, tātad viņam NOTEIKTI būs GRŪTI un viņš pats ar situāciju galā netiks. Un kā vēl tiks! Viņš priecāsies par satikšanos ar sen neredzētajiem klasesbiedriem, pirmās dienas skolā noteikti būs organizētas kā adaptācijas periods, kad nopietnu mācību stundu vietā ir dažādi sporta pasākumi, ekskursijas, rotaļas. Arī mājas darbus vēl pirmajā nedēļā reti kurš skolotājs uzdod... Mīļie pieaugušie, atslābinieties, pasmaidiet un ļaujiet savam skolnieciņam vēl pēdējās augusta dienas ilgāk pagulēt!
Manējam ar celšanās un gulētiešanas laiku problēmu nav, vairāk uztrauc mājasdarbu regulāra pildīšana. Cenšos jau šad tad palīdzēt, bet, ja godīgi, tie mājasdarbi dažkārt liekas kā grūtāki kā augstākā matemātika! Pilnīgi smadzeņu mežģi. Un visnesaprotamākie ir tieši pirmajās klasēs!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.