Lietotājvārds
Parole
Tas nemz nav labi galu galā sāls bojā nieres. Tad ko darīt skolēniem kas katru dienu iet un pērk pusdienas?
Neizprotu kāpēc par tādām lietām vispār ir jāceļ skandāli. Tad jau labāk, lai gatavo ēdienu bez sāls, bet katrs to var piebērt sev cik vēlas.
Kā ar CO2 koncentrācijas normu. Cik to drīkstam ieelpot. Man liekas poar daudz. Ko darīsim? Pārbaudīts ar faktiskiem mērijumiem!
piekrītu "Diena" lasītājai 16.12.2013. 10:51 Biedrības "Vecāki par izglītību" pārstāve Jana Simanovska uzskata, ka ministrijas lēmumu ir iespaidojis spēcīgs ēdinātāju lobijs. Jo redzot cik daudz brīvpusdienu jāizmet un ar kādu nepatiku skolēni baksta šķīvi, katram normālam ēdinātājam (ja viņš neprot gatavot ar mazāku sāls daudzumu, izmantojot citas dabiskas iespējas - sīpolu, ķiploku; dilli, sirds par savu darbu apsāpas. Labi, ka ir spēcīgs lobijs, kurš palīdz.
jf[weeiejfo 16.12.2013. 22:44:29
ko var ņemties par tādiem sīkumiem? besī, ka meklē problēmas visur. kāda atšķirība, es, piemēram, ēdu sāli katru dienu cik gribu, un vesela kā rutks esmu!
Vai tie, kuri gada garumā ''ņemās'' ap sāls un cukura gramiem zina, cik Latvijā ir bērnu, kuriem nav uz kā ne sāli, ne cukuru bērt? Nevienu valsts ''kantori'' tas neinteresē, jo šiem bērniem taču ir VECĀKI ar savu atbildību un pienākumiem - bla, bla, bla....taču kā tai dziesmiņā dzied - ... bet dzīvē viss ir savādāk.
Ja sāli katrs var piebērt pēc savas gaumes un garšas, tad KO DARĪT TIEM SKOLĒNIEM, KURI NEĒD VAI NEDRĪKST ĒST PĀRSĀLĪTU ĒDIENU? Atteikties no skolas pusdienām un iet uz veikalu pēc smalkmaizītēm un kolas?
nē !! ir jāpalielina sāls daudzums ! (skolēns)
Labāk būtu, ja paši skolēni varētu piebērt tik daudz sāls cik tas ir nepieciešams. Būtu labāk lēmuši svarīgākus jautājumus, nevis meklētu problēmas tur, kur to nav!
"Diena" lasītāja 16.12.2013. 10:51:44
Biedrības "Vecāki par izglītību" pārstāve Jana Simanovska uzskata, ka ministrijas lēmumu ir iespaidojis spēcīgs ēdinātāju lobijs.
pilnīgi piekrītu! tiešām lieks lēmums, kas var atstāt negatīvu iespaidu uz skolēnu veselību!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.