Lietotājvārds
Parole
pfffffffffffffff 05.05.2016. 08:49:13
Blēņas raksta. Latvijā (Rīga nav Latvija, cita zeme) ļaudis ar IT prasmēm nav vajadzīgi un nav pieprasīti. Pārbaudīts praktiski.
"Pratība" - kas tas par vārdu?. Ir taču vārds "prasme". Kāpēc jāizgudro mūždien kaut kas nejēdzīgs?
Atkal jau ACCENTURE GRIB NOPELNĪT UZ SKOLĒNU RĒĶINA ! :-ddd
Man ir labas datorprasmes, ņemiet mani! Pēc jaunā algu projekta, ticamākais, manu skolu likvidēs, jo naudas programmu realizēšanai nepietiek.
Visiem zināms fakts, taču nezin kāpēc informātika skolā ir tikai 1*nedēļā , turklāt 5-7 klasēs. Kad satura centrs reaģēs ? nākamajā gadsimtā, laikam;)
Jā "vajag" tādu programmēšanu, kur var gūt labas atzīmes par ierašanos uz stundu, par esejas uzrakstīšanu un Ziemassvētku eglītes vai Lieldienu olas "programmēšanu".
Rīdziniece 03.05.2016. 10:52:40
Piekrītu, taču tas ir vairumam skolēnu. Tie kuriem interesē datorika, nodarbojas ar digitālo prasmju apgūšanu pasta'vīgi. Katrā ziņā, uzskatu, ka datorika, programmēšanai Latvijas skolās jābūt obligāti. Citādāk atkal ir kārtējā joma, kur tie paši kaimiņu igauņi mums ieliek vienos vārtos.
Turklāt tikai ar www tīmekli, taču internets ir daudz kas vairāk. Aisberga redzeamā daļa.
Jauniešiem ir prasmes apieties ar internetu nevis ar datoriku. Mans novērojums ikdienā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.