Lietotājvārds
Parole
latviešu valodas skolotāja 18.07.2016. 15:55:58
Par latviešu valodas eksāmenu varu tikai teikt, ka tas ir pilnīgs murgs, nezinu, kam domāts. galvenā doma rakstam par kultūru, teātri utt. Pārspriedums, kur nav tavu domu, bet tikai atsauksmes uz latviešu literatūras darbiem. Un, ja citādi, tad rezultāts...
Kamēr būs lielās tiesības visiem, tikai ne skolotājiem,tikmēr rezultāti būs šādi. Pamēģiniet piespiest mācīties, tūlīt zvani IKVD un citām institūcijām un sākās,,,,,,,, gudrās tantes .........tāpēc labāk tikai pa labam,.....negribi mīļo bērniņ - nevajag...spēlē planšetīti , telefoni;nu un dari ,kas patīk, Pirmkārt - kārtības nav nekur valstī.
Совет по высшему образованию: обязательный экзамен по математике – ошибка Верно, даёшь обязательный по пению и танцам! Там результаты будут лучше. А математика - а что математика, она нам только статистику портит да карму загрязняет, да Янис? Мудацкие очковтиратели, забыли уже, что при СССР был обязательный по математике и там результаты были куда выше. Зато не было пения до 11-го и рисования до 9-го. В стране свинопасов никогда не будет толковых специалистов. Вам лучше действительно только петь, плясать, пасти коров и успокоиться.
nav skaidrs 02.07.2016. 22:52:21
Kā ministrijas ierēdne var nesaprast, ka eksāmeni pa gadiem nevar būt identiski, tādēļ nevar spriest - uzlabojušās zināšanas vai nē. Vieglāks angļu valodas eksāmens, augstāki vērtējumi u.t.t.
Латышский язык знают? Америку боготворят? Россию боятся? Эсэсовцев считают героями? Пидоров уважают? Значит, все нормально! Латышское образование — лучшее в мире.
Результаты экзаменов показали, чего хотят выпускники. Улучшились знания только по иностранным языкам, в первую очередь по английскому. Выпускники хотят просто отсюда уехать - Латвию ждет великое будущее. За 25 лет население уменьшилось на 25%. То ли еще будет. А физика и математика никому в Латвии не нужны. Вы же за 25 лет своей демократии развалили и разворовали все заводы и фабрики и развалили всю науку. Ваш удел - супермаркеты и пилить деревья и продать их. ВСЕ.
Ko nozīmē - mācīties? Bariem viņi vienkārši skolas laiku atstaigā.
√Skolnieks^^ vs Liktenis_lv_laukos 01.07.2016. 11:58:53
Kādam visuskolēnam, klātienē mācoties, ir jābūtut, lai nenoliktu eksāmenus vismaz uz 5%. Tās ir šausmas, bezšaubām, šādiem "talantiem" būs nākotne - briesmu pilna un nedroša. Cerams, ar mani ta nebūs! VID paņemiet mani cieši, cieši pēc vidusskolas, es zinu, algas, sākot ar 600EUR, jums ir... Xa,xa,xa! x^=π/3*√10
Šogad baigi sarežgīti ar svešvalodu eks., iekļaujot šogad starptautiskas testēšanas institūcijas pārbaudījumu. Kam tas bija vajadzīgs, īsti nesaprotu.
Tad jau kā katru gadu laikam. Angļu valodā parasti ir labi rezultāti, ekskatajās - zemākie.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.