Lietotājvārds
Parole
to Vilibalds 04.07.2016. 14:46:34
Un daudzi to tāpat neapgūst ne tikai līdz vidusskolas, bet pat augstskolas beigām! Vai citādi mūsu valsts pārvaldīšanā būtu tik daudz "kliedzošu" kļūdu...
Neatkarīgi no tā, kādas būs šīs profesijas, tajā laikā tā pat būs jāmāk : lasīt un saprast , rakstīt un pareizi noformulēt, rēķināt un pamatot. Paga, paga vai tās nav tās lietas ko pašlaik māca jau pirmskolā, pamatskolā?
Tas nozīmē tikai vienu - obligātajai izglītībai jābūt pēc iespējas vispusīgai un pilnīgai. Tikai pēc tam var apgūt profesiju dažādos līmeņos (profesionālā izglītība, tehnikums, koledža, un/vai augstskola).
jocīgs savienojums -PIRMSSKOLAS VECUMA IEDZĪVOTĀJI. Tālāk nelasīju.
Kurš tad var paredzēt un saplānot izglītības reformu? Kurš var paredzēt vajadzības, programmas, priekšmetus, izglītības saturu un visu, kas ar šo sakarā?
Ko darīt cilvēkiem pirmspensijas vecumā!???
Tas nemaina faktu, ka bez IT zināšanām vismaz šajā gadsimtā vēl neko daudz cilvēks tomēr nevarēs sasniegt - gribam mēs to vai nē. :)
Rīdziniece 01.07.2016. 10:49:50
Kādu dienu, vai tas būtu šajā vai nākamajā gadsimtā, bet mēs atdursimies pret to interneta vājprātīgo izmantošanu. Tā ir vienīgā lieta, uz kuru mēs vispār mūsdienās paļaujamies. Bez tā un citām tehnoloģijām mēs kļūstam bezspēcīgi, nevarīgi. Modernā verdzība, labprātīga.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.