Lietotājvārds
Parole
Slēdzam "Kasjauns" 06.07.2016. 23:14:04
Mani tracina Latvijas jaunlatvieši-bagātnieki. Man nepatīk pat dzirdēt un redzēt, un lasītim par šīm slavenībām. Man vienalga, kas ar ko guļ, ko der un ēd. Nevajag augšai tracināt leju.... Krievija nav ļaunums, tas ir tikai cits dzīves redzējums. Katram ir sava taisnība, jo redzespunkti atškiras... Ha, ha, hā!
Kad skolotāji sāks kritiski izvērtēt tādus portālus kā dievietei.lv un tādus TV kanālus kā RTR, tad varēs sākt runāt par mediju pratības ieviešanu izglītībā.
Mediju pratība nav iespējama bez kritiskās domāšanas, kritiskā domāšana nav iespējama bez intelekta, laba izglītība intelektu attīsta. Kamēr valsts līmenī tiks degradēta izglītība un tajā ikviens varēs ieviest ko vien vēlas (bez pamatīgas nepieciešamības izpētes, tikai uz tukšu pieņēmumu pamata), visas šīs runas būs tikai tukšas runas un kārtējais "pamatojums" kārtējai Eiropas fondu līdzekļu apguvei - jauni miljoni, jauni honorāri, kāds kaut kur augšā ir labi paēdis, bet izglītības saturs pārvēršas haosā...
Uskatu,ka tas būtu labi, bet nu nesauktu to arī "dzīves kodolu", lol.
Realitātes dzēliens 05.07.2016. 00:02:59
Jebkurā gadījumā, pirmā būs Igaunija līdz ar citām ES valstīm, Latvija tikmēr savā starpā plūksies un pēc gadiem 15 būs arī mums, protams, tad jau saturiski un morāli gan novecojusi.
Tas ir tikai laika jautājums. Domāju, ka ar Latvijas tempiem gadi pieci seši gan paies, kamēr ieviesīs mediju pratību.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.