Lietotājvārds
Parole
Pievienojos iepriekšējam komentāram. Man arī šķiet, ka skolotāji prot izteikties pietiekoši korekti.
Latviešu valoda 7. klasei 19.05.2014. 20:45:00
Nē, nedomāju, ka tā ir skolotāja, kas rakstīja, drīzāk kāds, kas vēlas diskreditēt skolotāju profesiju. Jebkurš var rakstīt šajā portālā, saucot sevi par skolotāju, profesoru, lektoru utt. Gluži tāpat kā apsūdzēt skolotājus visos pasaules grēkos.
Cirks! Kauns! Ņirgāšanās vienam par otru!
Latviešu valoda 7. klasei 16.05.2014. 20:02:00
es esmu, > tu esi, > viņš, viņa ir, > mēs esam, > jūs esat, > viņi, viņas ir. >>> Adrese: www.uzdevumi.lv/ExerciseRun/RunExercise?exerciseId=7a35d370-ba05-4d0e-91e0-77161636ce1c&parentType=VirtualSchool&parentId=2378
Latvišu valoda 16.05.2014. 19:58:11
7. klasei > Šo darbības vārda īpašību sauc par locīšanu jeb konjugēšanu. > Ārpus konjugācijām ir vārdi: būt, iet, dot. Šos trīs vārdus loka īpatnēji, tāpēc tos sauc par nekārtniem jeb neregulāriem darbības vārdiem. > Darbības vārdu būt un nebūt konjugēšana: > Persona > es, Tagadne > esmu, Pagātne > biju, Nākotne > būšu, Tagadne > neesmu, Pagātne > nebiju, Nākotne > nebūšu. >>>Darbības vārda nebūt 1. un 2. personas formās blakus rakstāmi divi patskaņa e burti - priedēkļa e un vārda pirmais e: PIEMĒRI> Es neesmu izpildījis mājasdarbu. Jūs neesat nodevuši referātus.
Vai tiešām? 16.05.2014. 19:44:53
> esu > > > Ja tu tiešām ESI skolotāja, tad man ir skumji. Jo tik lielas glupības skolotāji tomēr nemēdz izteikt. Padomā, pirms ko tādu sāc publiski rakstīt, saucot sevi par skolotāju. Un aizej tomēr pie latviešu valodas skolotājas pamācīties. Vismaz.
Piekrītu, arī esu gatava (es esu, tu esi, viņa ir).
Vai tu tiešām skolotāja, jeb arī speciāli mēģini parādīt, kādi analfabēti skolā strādā? Vai varbūt tiešām pat elementāri nepārzini latviešu valodu, streikot gatavā? Arī strādāju skolā, nemācu latviešu valodu, tomēr vienmēr savā priekšmetā izskaidroju skolēniem latviešu valodas pareizrakstību. Tad nu, lūk, kolēģe! Latviešu valodā vārda "esu" nav. Ir esmu.
Esu gatava- kaut ar rītdienu!
Streiks, streiks, streiks, streiks,streiks (bez bērnu pieskatīšanas, jo tas arī ir darbs).
Kāpēc nevar samazināt ierēdņu skaitu, lai vajadzīgajiem strādājošiem, bez kuriem nevar iztikt, palielināt algu? Nē, viņi samazinās šo strādājošo skaitu, bet ierēdņus - liekēžus neaiztiks! Bet ilgi skaidros visiem pa TV, ka skolotāju ir pārāk daudz! Ja grib, lai ir kvalitāte, tad nav pārāk daudz, nevar pieprasīt kvalitāti no pārguruša cilvēka, kuram uzgrūž 2 slodzes! Bet tieši to vņi grib izdarīt - uzgrūst palikušajiem atlaisto stundas un likt viņiem strādāt par to pašu samaksu! Bet sabiedrībai stāstīs, ka algas tika palielinātas! Tam mēs jau vienreiz esam izgājuši cauri!
vēl viena skolotāja 15.05.2014. 10:50:36
Man ļoti žēl, ka vēl joprojām ir skolēni, kuri priecājas, ka nenotiks stundas (pat vidusskolēns). Tas ir tik bērnišķīgi. Izglītība nepieciešama skolēnam . To nu gan vajadzētu apjēgt. Nevis priecāties par nenotikušām stundām...
Jāstreiko! 15.05.2014. 10:06:06
Kas tas par streiku, kad tu esi darbā un dari alternatīvu darbu! Pēc tam "pastrādā" papildus, lai izņemtu mācību vielu- tātad pastrādā dubultā! Ogļrači arī streika laikā brauc lejā savās raktuvēs kaut ko piekopt?
ja vien ... 15.05.2014. 00:06:49
Esmu gatava streikot. Bet tikai "pa nopietnam"! Lai nav atkal tekstiņi : "Nūū... stundas nevadīsim, bet bērnus gan jau skolā pieskatīsim , kur lai vecāki viņus liek, un bērni jau nav vainīgi, mēs viņiem kādu multenīti parādīsim, rotaļas novadīsim, pusdienas iedosim ... " Citiem vārdiem sakot, strādāsim no sirds un ar degsmi!
Esmu ar mieru streikot beztermiņā. Savas algas tiesu (300 eiro- starp citu- par slodzi)aizņemšos. Vismaz cerība, ka pēc tam to varēšu atdot!
atsakieties no vidusskolas eksāmenu labošanas
Nav jau valstī nopietnas pedagoga atalgojuma analīzes...! Turklāt izglītībai arī nav nozīmes- var neko nezināt un tomēr it kā vadīt valsti vai veselu nozari... No vienas puses it kā saprot, ka pietrūkst profesionāļu ( vairāk profesionālās skolas!), bet tai pašā laikā nozākā profesionalitātes stingrās prasības, redz, neesot apsviedīgi......
WUHHUU JA TA BUTU MANA SKOLA TAD NEBUTU JAIET UZ SKOLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Iesaku streikot no 09-19 jūlija Pasaules koru Olimpiāde laikā - Rīga būs pilna ar ārzemniekiem, kuri, noteikti, pavēstīs visai pasaulei cik grūta dzīve ir Latvijas skolotājiem!!! Laikam, jau mans ieteikums galīgi garām - kurš tad muļķis ies savā atvaļinājumā streikot!!! :-)
Streiks, vismaz stundas nenotiks. XD
Kaapeec jaasamazina skolotaaju skaits...normaalu algu par normaalaam stundaam un kaudzeem nekontaktsundu darbu, tad arii skolotaaja, lai izdziivotu ...nestraadaas 2 slodzes ...taapat beerniem maaciibu laiks ir konkreetaa laikaa :)
Tie, kas mētājas ar tukšiem vārdiem, pašu protesta formu (vienalga kādu) pataisa par pazemojošu izsmieklu!
skats no malas 14.05.2014. 16:52:31
kā senāk pietika visiem skolotājiem naudas,kaut klasē bija 6,7 bērni?NOST AR MAPĒM,TIEM PAPĪREĻIEM NAV NEKĀDAS NOZĪMES PEDAGOGA KVLIFIKĀCIJAS CELŠANĀ !Atbalstu no vadības puses,izbeigt pedagogu šķirošanu!
Esmu gatava streikot. Kaut no rītdienas bez algas. Un tik ilgi, līdz piekritīs skolotāja algu par slodzi noteikt vidējās Valsts algas apmērā un sasaistīt ar vidējo algu. Nevajag man tās piemaksas par papīru mapēm. Tie ir graši, ar ko atpērkas par daudzajām nesamaksātajām stundām. ES STREIKOŠU, esmu gatava tam.
Skolotaja alga obligāti ir jāpaaugstina.
pirmsskolas skolotāja 14.05.2014. 13:26:02
Par trešdaļu jāsamazina uzpūstā ministrija! Kur daļai priekšstats par izglītību ir no tiem laikiem, kad paši sēdēja skolas solā. Ir mainījušies bērni un to intereses, bieži gan klasēs, gan pirmsskolas grupā ir bērni ar mācīšanās traucējumiem. Ja sabāž pa 25 - 30 bērniem klasē, par kādu individuālo pieeju, darbu var vispār runāt. To taču nevar izdarīt. Pie mums darbojas princips - kad tik uz papīra rakstīts. Un kā to realizēt? Jautājums rodas pats no sevis - VAI DOMĀJOT PAR IZGLĪTĪBU TIEK DOMĀTS PAR BĒRNIEM (VISIEM)! Pedagogiem jāceļ arī savs profesionālais prestižs sabiedrības acīs.
Skolotāji diemžēl ir gatavi turpināt upuru lomu. Un strādāt cēlās idejas vārdā. Tikai jaunā paaudze to vairs nedara. To rāda skolotāju vidējais vecums. Viss notiks pats no sevis pēc gadiem divdesmit...
Šovakar „Sastrēgumstundā” par skolotāju protestiem 14.05.2014. 11:28:59
Valdības solījumi par drīzu un krasu uzlabojumu neizskanēja, bet tas gan, ka mācībspēku esot par daudz. Vai Izglītības ministrei pietiks drosmes pateikt, ka par trešdaļu jāsamazina skolotāju skaits, lai pedagogi saņemtu lielāku algu? Un vai tas ir risinājums? Sarunā piedalīsies izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete („Vienotība”),Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Ingrīda Mikiško, Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika, Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā asociētais profesors Roberts Ķīlis, izglītības politikas eksperte Marija Golubeva un Bauskas novada Uzvaras vidusskolas pedagoģe Inese Lavrinoviča.
Skolotāji nekam nav gatavi, skolotāji tikai draud. Viņu draudi jau kļūst smieklīgi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.