Lietotājvārds
Parole
Rodžer, bērns, nebija ko Tev lekties! '"Pasniegs" Tev mēteli garderobē vai rēķinu restorānā. Atzīme pašam būs jānopelna. Ar darbu, starp citu =)
Nebija ko jums kļūt par skolotājiem! Beidziet īdēt un turpiniet pasniegt man kādu kartējo ''baigi'' nozīmīgo atzīmīti.
Varbūt mūsu ministrs varētu pielikt klāt arī kaut kādu plānu un aprēķinus, kā ar šādu algu var mēnesi izdzīvot - nomaksāt komunālos maksājumus, diviem bērniem bērnudārzu un skolu, sporta nodarbības, paēst, nopirkt sev un bērniem drēbes, atļauties un aiziet uz kino vai teātri.... un nedod Dievs, lai neviens neslimotu, jo tad jau vēl šajā izdzīvošanas summā, ko valsts man maksā ir jāiekļauj medicīniskie izdevumi.... Es, goda vārds, nesaprotu, viņi vispār apjēdz vai galīgi neapjēdz, kas notiek aiz viņu kabinetu durvīm?????
NO ARHĪVA 03.07.2009 pirms 11 minūtēm 0- + Atbildēt Ziņot redaktoram! Arodbiedrība plānoto pedagogu atalgojuma samazināšanu ir pārrunājusi arī ar ārzemju skolotājiem. “Viņi vispār nevar iedomāties, ka kaut kas tāds var notikt vienā valstī, kas ir Eiropas Savienībā,” saka J. Krastiņš. Viņš norāda, ka arodbiedrība ir vazāta aiz deguna, apgalvojot, ka algu samazinājums būs tikai 20% apmērā. Šodien pedagogi ir atmesti atpakaļ 2004. gada līmenī, kad par likmi valsts maksāja skolotājam 164 latus.
Skolotājiem un vispār cilvēkiem ar augstāko izglītību, ja viņiem tiek nodrošināta pilna slodze, vajadzētu kā minimums maksāt 500 Ls pēc nodokļu nomaksas, lai cilvēki beidzot būtu apmierināti ar šo iestādījumu, ko sauc par Latviju. Bet pagaidām ir bardaks. Nodokļi netiek iekasēti, zeļ melnais bizness utt. Arī nodokļu politika nav atbilstoša attīstītāko valstu politikai, kad zemi ienākumi un īpašumi ar nodokļiem netiek aplikti. Tas jau norāda uz valdības nespēju cīnīties pret to, jo baidās, ka tad visi uzrādīs zemus ienākumus un valdība nespēs neko nokontrolēt.
Ak, Dievs, pat mamma nemāk ar garumzīmēm rakstīt......
Ak, Dievs, nabaga skolotaaji......
Sakiet, ko var gribēt no ierēdņiem, kas skolu beiguši (tātad zināšanu pamatus guvuši) laikā, kad brīvi varēja izvēlēties, ko apgūt. Ja tika izvēlēti atbilstošākie (vieglākie) priekšmeti - sports, mūzika, mākslas vēsture, literatūra, kategoriski izslēdzot, matemātiku, fiziku, ķīmiju, tad nav jābrīnās, ka nonākot siltās vietiņās, darbojoties ar cipariem, iezogas nelielas kļūdiņas, seši miljoni šur, viens komats trīs miljoni tur, it kā pieliekam, beigās izrādās ka szmazinājās, bet vai nav vienalga. Galvenai mēģināt, Pamēģināsim šitādu modeli (nauda seko...) , eh, nav īpaši labs, bet ne mana cūka...., viņi jau tā pat nesapratīs, pateiksim, ka pēc entiem gadiem nomainīsim.... Un vispār, priekš kam to izglītību vajag, Mēs te ierēdnīši skolu beidzām ar trim, pieciem, desmit, nesekmīgiem vērtējumiem, bet tagad re kur strādājam, Un pasaules gals no tā nav pienācis.... Tāpēc nevajag viņiem vairāk.....
Valdība! Ministrija! 15.10.2013. 14:22:29
Reiz jau pēc piketiem un streikiem tika noslēgta vienošanās par skolotāju atalgojuma grafiku pa gadiem! Nekas jauns nav jāizgudro, tikai jāpaņem 2006. 2007. gadu parakstītais algu grafiks, jānosaka atgriešanās pie tām pirmskrīzes algām, kas skolotājām bija pirms 6. gadiem (kuru laikā krīze pārvarēta, veiksmes stāsts pasaulei izstāstīts, valdībai 100 lati pielikti, vidējā alga arī kāpusi virs pirmskrīzes līmeņa...) un JĀSĀK ĪSTENOT JAU ESOŠAIS ALGU PAAUGSTINĀJUMA GRAFIKS, kas taču IR oficiāli parakstīts!!! Jeb jūs atkal gribat uzmest? Sakrustot pirkstus? Kā pasaule skatīsies uz veiksmes stāstu, ja skolotāju atalgojums no minimālā atalgojuma atšķirsies tikai par kādiem 40 latiem??? Jums kauns nebūs? Stāstīsiet pasaulei, ka tā nedēļas alga Latvijas skolotājiem? Valdība, ministrija - VĪRS UN VĀRDS?!?
apmuļķotā 15.10.2013. 13:47:19
Cik ilgi var barot ar solījumiem?
'ĀRIJA NO OPERAS. 15.10.2013. 13:37:25
Kad beidzot beigs barot skolot;ajus ar solījumiem?Kāpēc valdība nepārtraukti melo?Solīja,ka krīzes laikā noņemto atdot.Mums,Valmierā,algas pazeminājušās no 19Ls līdz 45Ls.
Skolotāji būs ieguvēji uz eiro ieviešanas rēķina!!! 295 Ls pārrēķinot pēc kursa ir 419,75 eiro, bet mums maksās 420 eiro!!!
TO @sviests 15.10.2013. 11:31:13
pamata likme ( samaksa par 21 st.nedēļā) visiem skolotājiem NAV nekādā gadījumā vienāda
TO @sviests 15.10.2013. 11:29:50
pastāv jau vēl faktors "nauda seko skolēnam"... un tas ir tas, kas veido lielāku algu lielākās skolās NEVIS kaut kāds pašvaldības pienesums! to jau nu gan es zinu.... respektīvi, jo lielāka skola un vairāk bērnu tajā mācās, jo lielāka ir samaksa par pedagoga likmi! kurš vēl to no skolotājiem nezin? un algas paaugstinājums jebšu pielikums jau te būs TIKAI tiem, kam ir tas pats minimums....teiksim 285 Ls uz papīra par likmi.
Vienkārši ir jāstrieko un viss, kad nenotiks nedēļu stundas tad aizdomāsies gan sabiedrība, gan tā saucāmās gudrās galvas.)
Smieklīga diskusija par kaut kādiem 15 ls. Pazemojums pilnīgs ,par ko te vispār ir runa -līdzvērtīgi sētniekiem ,apkopējām u.t.t.Protams katra profesija ir cienījama ,bet kāpēc ir jāiegūst izglītība ,jāpierāda sevi kaut kādās kategorijās un par Tevi vēl pasmejas ,pietam valstiskā līmenī.
viena no aitām 15.10.2013. 10:42:29
Nu ko, aitas ar cēlās misijas apziņu, atkal "sapratīsim grūto situāciju valstī", noticēsim, ka naudas vienkārši nav vai citiem to vajag daudz vairāk, pabrēkāsim internetā un soļosim vien tālak raitā solī veikt savu cēlo misiju ar vislielāko pienākuma apziņu!
Cien. kolēģi! Vai tiešām ir vērts tērēt laiku diskusijai par šādām piedāvātām likmēm. No 01.01.2014. minimālā algas likme jebkurā viszemāk atalgotajā profesijā jau būs 225 Ls. Cieniet sevi un nenolaidieties tik zemu, ka Jūsu darbu praktiski pielīdzina darbam bez izglītības un atbildības. Prasiet taču vienreiz summu, kas ļaus dzīvot daudz maz normāli ar vienas slodzes algu!
tam, ka pašvaldība papildus piešķir līdzekļus lielākas likmes nodrošināšanai, šeit nav nekāda sakara. pamata likme visiem skolotājiem ir vienāda. ja pašvaldība neplāno samazināt papildus piešķirtos līdzekļus, tad arī skolotājiem, kam šobrīd tās likmes ir lielākas, algai vajadzētu palielināties. un tas man būtu jāskaidro skolotājai? sviests kaut kāds!
sviests kaut kāds 15.10.2013. 09:45:10
.. savukārt, ko darīt tiem, kuriem jau sen algas ir lielākas??? ko te var muldēt par paaugstinājumu??? tas attiecas tikai uz tiem, kuriem ir minimālā samaksa par likmi!...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.