Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 03.02.2017. 07:01:04
Mani, iespējams, izdzēsa. Nav labi, e-klases moderātor, dzēst kritiski argumentētus viedokļus, ja tie ir atšķirīgi no oficiālā... Pie mums ir čābīgi. © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Pāri piecdesmit 01.02.2017. 09:54:25
Jā, man ir pāri piecdesmit! Es labprāt mācītos un esmu spējīga mācīties, diemžēl mana gadu gājuma cilvēkus bez žēlastības visi jau sen domās ir norakstījuši. Tāpēc mums katram ir jācīnās un jāķepurojas individuāli, par savām finansēm. Mēs neesam vajadzīgi valstij. Jo vispirms audzinājām bērnus, skolojām viņus, nevis domājām par savu izglītošanos. Padomju laiks bija tāds, kāds bija. Visam rocības nepietika, un tagad par vēlu (no sabiedrības viedokļa).
Tas neveiklais moments, kad jauniešu garantijas īsteno tikai lētā darbaspēka profesijas... un pie tam reģionā. neviens netaisās no Rīgas braukt uz Liepāju, lai tik mācītos autotransportu. ā un nevajag uzķerties, ka saņemsiet 115eiro mēnesī, maksimālais, ko dabūsiet ir 70.
Lai dzīvo Saeima un valdība! Saules mūžu Kučinska autoritārajam režīmam!
Proti, labas valsts, VIAA utt. iniciatīvas vēl nevar "pacelt" visu sistēmu - izglītības sistēma jāmaina, vairāk to pietuvinot praktiskajai dzīvei.
Skolās, vismaz vidusskolās, pietrūkst šādu prakstiskajai dzīvei pietuvinātu mācību, kas radītu interesi par konkrētām profesijām.
Lieliski, ka šādas iespējas ir. Un arī pēc 30 var uzsākt ko jaunu - esmu pārliecinājusies uz savas ādas. Studiju formas ir pieejamas visdažādākās, tā ka var atrast sev piemērotāko, ja vien ir pietiekami daudz entuziasma. Tikai jāmāk šīs iespējas atrast un novērtēt.
Rīdziniece'@Aivars 31.01.2017. 10:53:46
Priecājos, ka tagad ir, un 18 gadniekiem nav jāzina, ko darīt visu atlikušo dzīvi - viņi to var kļūdīties. Tas ir cilvēcīgi. Vai mainīties. Un tad izvēlēties vēlreiz un viņiem būs tāda iespēja vismaz līdz 30 gadiem! Tad jau vēl visa dzīve priekšā. Diez, vai 50 gados vairumam cilvēku (vismaz LV) ir vēlme un duka visu apvērst otrādi un sākt no jauna. Bet, ja tā, ir - tikai uz priekšu!
Domāju, ka šādas valsts apmaksātas programmas ir lieliska iespēja, bet vajadzētu būt iespējai ne tikai jauniešiem, bet arī vecākiem cilvēkiem, arī senjoriem. Tagad jaunieši tomēr rūpīgāk izvēlas profesiju, nedara to uzreiz un sasteigti. Vecākas raudzes cilvēki gāja vilcieniņā - no skolas ārā, uz tuvāko universitāti tālāk un tad jau visu dzīvi vienu un to pašu. :) Nebija populāra tāda sava ceļa meklējumi kā mūsdienās.
Iedvesmo kaut ko darīt, paldies. Man gan jaunieša vecums garām, bet kustēties un apgūt ko jaunu nekad nav par vēlu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.