Lietotājvārds
Parole
ne
Un kāda no tā jēga?
bla bla bla 07.04.2014. 20:02:37
piekriitu
A finansējums ta nav! Bez samaksas darbu ministrija un skolas vadība jau var pieprasīt tikai no skolotāja!
mans bērns, mana valsts 02.04.2014. 12:19:16
Varbūt paplašināsim redzes leņķi un paskatīsimies uz cilvēku kā vispusīgu būtni, nevis pieveidosim viņu NATO prasībām? Katra ministrija rauj uz savu pusi, bet IZM visiem pakļaujas.Cik daudznaudas tiek piešķirtas skolas kultūras somai? Tāds priekšlikums ir nācis no Kultūras ministrijas. VArbūt mēs, vecāki varam būt vispusīgāki un humānāki?
Atbalstāmas būtu praktiskas iemaņas, kas saistītas ar sevis pasargāšau un palīdzības sniegšanu līdzcilvēkiem, piem., pirmā palīdzība, iemaņas bīstamu situāciju pārvarēšanai, komandas darbs (paļaušanās, stresa kontrole u.tml.). Tās ir lietas, kas ikdienā pietrūkst jauniešiem. Nepiekrītu, ja, kā dazā labā skolā, ce4šas dresēt soļošanu u salutēšanu. Skololtāji var meklēt speciālistus, nav pašiem viss jādara.
Citur tā jau ir 31.03.2014. 20:57:39
Rīgas 28. Vidusskola
piekrītu, ka sports/militārisms ir svarīgi. Tikai - galvenais, ko NOTEIKTI ir jāattīsta ir praktiskas prasmes. Cilvēks, kas SAVĀM rokām gatavojis un prot gatavot lietas, nekad nebojās citu darbu un arī pratīs izdomāt un izdzīvot dažādos apstākļos mierīgi un cienīgi. Skolās nereti darbmācības NAV - ir tikai mājturība, kur pat 8.klasē māca pogu šūt (ko jau darīja 4.) un dažādas papīra lietiņas taisa... Skolotāji - praktiķi un entuziasti no skolām metodiski tiek izspiesti, vai jau ir padzīti (neērti slinkai, nepraktiskai vadībai...?!) Varētu daudz izdevumu ietaupīt, ja jau pamatskolā mācītu, piemēram, galdnieka palīgu iemaņas (vienlaikus jaunieši arī veiktu remontus, gatavotu lietas skolai - un tad arī tās saudzētu!!!) un pēc MK 146.noteikumiem jaunieši varētu iegūt kvalifikāciju "Galdnieka palīgs". Tas būtu milzīgs ieguldījums un liela līdzekļu ekonomija, ko tagad "izmet vējā" vai sadala "lētajos" iepirkumos.
goo.gl/SZ7u2R spēlēja mašīna
goo.gl/SZ7u2R
Pret tanku ar čiekuriem... ;)
Vai valstī ir palikušas lietas, kuras vēl nav jāmāca skolā?
derētu domāt ar galvu 28.03.2014. 08:16:07
Visam kam jāpievērš lielāku uzmanību, tikai aizmirst, ka tas ir darbs, par kuru arī jāmaksā alga! Kā būs ar matemātiku, valodām, ķīmiju, fiziku.... ?
Jāattīsta jaunsardzes kustība. Mūsu skolā tā ir un darbojas veiksmīgi, bet daudzkur nav. Vadītājiem jābūt zinošem un ieinteresētiem. Vai tiešām augšas domā, ka to var darīt jebkurš (skolotājas, kam padomijas laikā jau būtu pensija)?Tak netaisiet parodiju! Tiek pieņemti nepārdomāti lēmumi, neparedz, kā tos realizēs, finansējumu nepiešķir un pie visa vaino skolotājus! Murgs!
>klimpa " par varoni iet karot par savu valsti nav " sim terminam jau pazuda nozīme pēc 1 pasaules kara jo dēļ mūsu kara taktikam cilvēkam kara ir jācīnās ne tikai ar savu pretinieku lielākoties ar badu slimībām un citiem apstākļiem es negribu tevi aizvainot bet Tu esi ka piesejies Romantisma laikmeta kultūrai kas tieši tā arī domāja un es viņiem piekritu jo tolaik vīri cīnījās ar aci pret aci
Dace >> Virkulmankals 28.03.2014. 00:40:27
Disciplīna: laikā ierasties skolā, mājas darbi izpilditi, drēbes tīras , mati sakopti, viss nepieciešamais mācībām paņemts, stundas netraucē, sveicina skolotāju, neizsmej citus. Disciplīna nozīmē to, ka cilvēks spēj sevi un savas lietas sakārtot - ieskaitot valodu un attieksmi pret apkārtējiem. Disciplīna ir tad, ja atkritumus metam tiem paredzētajā vietā nevis uz zemes, esam pieklājīgi pret citiem bez pieprasījuma. Bailēm tur nav nekādas daļas un arī nav nevienam te jāpakļaujas.
trenninji tikai prieksh sevis, ne lai apsargaatu latwaniu 27.03.2014. 20:37:13
tiem kas seezh daudz, ir arii lielaks risks uz heart attack, jo sirds vaja paliek utt, bet nu lai saktus kkas shitads, paies 15 gadi, taa ka lielakajai daljai nespiid tas
trenninji tikai prieksh sevis, ne lai apsargaatu latwaniu 27.03.2014. 20:33:24
kaada vasaras brivlaikaa?!, lai iet d1rst, labak katru nedelju kadas noteiktaas dienas, taisit kkadus normalus trenninjus, ta lai nebutu jaasezh uz d1rsas visas 5 dienas nedeeljaa smirdoshaa nevedinaata skolaa..
Tāda kaujama jēra atziņa - nepretoties, samierināties, padoties. Tāda, dažuprāt nesvarīga lieta, kā ieroču mācība, cīņu māksla, - elementārā izpratne par aizsargāšanos no masu iznīcināšanas ieročiem... mūsdienu jenotiem šķiet mazsvarīga. Labāk ir mazdūšīgs, viegli iebiedējams mīkstmiešu kontingents, --- pēc tam pa starpai aliņiem, mēģinās uztaisīt kādu pumpīti, presīti un vēl noskriet trīs km, un tā tiks armijā. p.s. Kur par varoni viņš vairs nekļūs nekad. Jo smadzenēs tam nav atstāta vieta.
Virkulmankals 27.03.2014. 18:07:10
@Ir 27.03.2014. 17:30 Kas tad ir disciplīna? Vai tā ir pakļaušanās autoritātei, baidīšanās? Un ko nozīmē vārds "mīkstie"? Par kādām iemaņām tu runā?
Ir pareizi, citādi skolās izaug diezgan daudz "mīksto" un nedisciplinēto. Gūtās iemaņas būtu noderīgas dzīvē.
skolā ir jāvelta laiks tam, lai beidzot savestu kārtībā Likumdošanu un būtu tiesības no skolām izmest mazgadīgos sadistus!!! Vājprāts, nu vēl ieročus uzspiedīs...
Tiem, kam ir interese jau sen aktīvi darbojas mazpulkos, jaunsardzē, zemessardzē un armijā, bet pārējos ar "obligātumu" lūdzu netraucēt...- cik cilvēku, tik interešu un talantu!
Sporta stundās arī daudzi elementi nepieciešami- kross, pievilkšanās pie stieņa, ...citādi vieni atbrīvojumu no sporta stundām...Kāda vairs fiziskā sagatavotība?
Militārā audzināšana jāsāk ar disciplīnu, skolā jābūt laikā, jāceļās kājās un jāsveicina skolotājs. Un šo var mācīt katrā stundā. Pamēģina lai mūsu armijnieki kustēties, kad jāstāv miera stājā vai nokavēt demonstrācijas.
Ministri tik domā,skolotājam un skolām viss jārealizē...cik jauki
Pievērsties klases stundās... Varētu padomāt, ka tās studas ir bezizmēra. Patriotiskā audzināšana, latviskā dzīvesziņa, karjeras izglītība, veselīgs dzīvesveids, atkarību profilakse utt. Kur vēl? Un galvenais - to visu jāorganizē vienam skolotājam, kurš sanāk cilvēks - orķestris, kas visu māk un var.
Mācīsies jaukt kalašņikovu un ierindas skates noturēt?
Valstī ar ceturto daļu nelojālu iemītnieku diez vai ir kāda nozīme militārām apmācībām (var būt pat bīstami). To var darīt poļi vai lietuvieši, piemēram.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.