Lietotājvārds
Parole
Nodokļu maksātājs 13.02.2017. 11:46:32
Ķengaragā vispār nav augstskolu.
Nu, matreāli arī ir labie.
Aukstākā ITAI 12.02.2017. 20:17:53
Ar tādām zināšanām vairāk nevajag...
Izglītība vidusskolā ir bez maksas, bet matreāli ir jāpērk bez tiem nav ko darīt skolā. Rīgas dizaina un mākslas vidusskolā. Stipendiju arī maksā aukstākā 50 eiro, bet 1 kursā tāda nav iespējams saņet jo bērns tikai sāk mācīties. tādad vidēji saņem no 10-20 eiro. Bet bērna naudu vecākiem noņem. Jo viņš saņem taču stipendiju.
Bet kāpēc tiesīsargs negrib redzēt nevienlīdzību starp skolām, kurās tiek realizētas mazākumtautību programmas ? Centralizētajos eksāmenos skolēni, kas mācās pēc mazākumtautību programmas drīkst atbildēt latviešu vai krievu valodā. ( MK 2010. g. 6. apr. noteikumi Nr. 335, 92. p.) Kāpēc krievi ir vienlīdzīgāki par igauņiem, lietuviešiem, poļiem un citām mazākumtautībām?
Un kā ar "stipendijām", ko maksā pašvaldības vispārizglītojošajās?
Beigsies ar to, ka maksās visiem vienādi un maz.
Paaugstinātā stipendija ir atkarīga no nesekmīgo audzēkņu skaita, jo vairāk nejēgu, jo lielāka summa, ko izdalīt čaklajiem.
Beigās būs vienlīdzīgi - visiem iedos tās zemākās un miers...
Pieļauju, ka tādēļ, jo KM uzraudzībā ir tikai sociālās, mākslas zinātnes, no eksaktajām ne miņas. Un prioritārās ir pēdējās.
Par Orvelu labi salīdzinājua. Bieži vien tāda arī ir sajūta. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.