Lietotājvārds
Parole
svešvalodas apgūt ir slavējami,bet bērni jau savu dzimto nespēj apgūt,neprot rakstīt,jo jāraksta ir ļoti maz(datori,darba burtnīcas ar testveida uzdevumiem),stāstīt neprot nemaz.
Kaads laikam zina labaak par mani...kaa maaca mana beerna klasee... :-)))) apbriinojams tupums :-))))))
wsee44443556dxxx
333333334444tsthx
3333334444tbvgx
Labi,ka apgūst svešvalodas,bet vēl labāk būtu,ja 1.klasē,kārtīgi apgūtu dzimto valodu,iemācītos tajā rakstīt un labi,ar izpratni lasīt .
Mums laikam ir noveicies, jo krievu valodā mums ir ļoti forša grāmata, no kā mācīties, savukārt DB nav vispār. Skolotāja ir tik ļoti liela entuziaste, ka metas iekšā ar sirdi un dvēseli. Pat divnieku karaļi mācās un iemācās. :-)
Liene Zanei 25.09.2015. 14:27:33
Pateikšu iemeslu, kas manuprāt ir galvenais krievu, ne vācu valodas izvēlei - nepareizi sastādītas mācību grāmatas un darba burtnīcas. Mans dēls izvēlējās vācu valodu ar domu, ka krievu tāpat iemācīsies ikdienā, un katra valoda ir bagātība. Tā kā es skolā mācījos angļu un krievu valodu, palīdzēt neko nevarēju. Knapi kūlās, vācu valodas dēļ gandrīz skolu nepabeidza. Tagad brāļa ģimene ar to pašu mokās. Meita šogad sāka mācīties krievu valodu, brāļa pieredze padarīja gudrāku. Domājiet, viegli iet? Pagājušas 3 nedēļas kopš mācību sākuma, bijušas apmēram 5-6 krievu valodas stundas. Bērns pārstāj pildīt mājas darbus. Sāku pētīt, kāpēc. Izrādās, bērnam, kurš vēl pat burtus nav paguvis iegaumēt, jau jālasa un jāsaprot 1/2 A4 lapas teksta krievu valodā. Vārdu tulkojumu nekur nav. Darba burtnīcā uzdevumi tādi, ka maz neliekās - no zilbēm jāsaliek vārdus. Bērns vēl tās zilbes izlasīt nevar, un tos vārdus nezina. Bez palīdzības to izdarīt nav iespējams. Tā nu mācīsimies abas divas un gan jau to valodu pievārēsim. Bet ar vācu valodu tā palīdzēt nevarētu, jo tad arī es tos vārdus nezinātu.
Un tagad luudzu rakstu par to, kaadas valodas apguust pamatskolaa...kopaa ar anglju dominee krievu val.,jo bez taas Lv nav iespeejams dziivot. Diemzheel. Klasee mums 27 beerni. No tiem 24 maacaas krievu, bet 3 vaacu. Varbuut sho papeetiet,jo tas,kas notiek saakumskolaa,neatspoguljo visu patiesiibu. Beidzot saakumskolu,viss krasi izmainaas,taa kaa neredzu,par ke buutu jaapriecaajas.
Pārlasījāties 25.09.2015. 09:39:55
Tas ir pārējā ES. Latvijā ir angļu valoda un otrajā vietā krievu :D :D
Priecē rādītāji, ka lielais vairums ir angļu valo un tad pavisam neliels vēl vācu. Krievu gandrīz vispār nav. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.