Lietotājvārds
Parole
Nez, cik vecākiem un kādā līmenī ir digitālās prasmes? Un cik bērni paši ir prasmīgi , kaut prezentāciju izveidot bez kļūdām? Bet skolotājiem, lūk, jāapgūst un jāmāk viss, lai bērnus jo koši izklaidētu - aizrautu, tā sakot. Kurā brīdī un kurš definēja un pieņēma likumu par mācībām kā izklaides formu? Protams, ir viegli kaut ko sagrābstīt no prezentācijām, animācijām utt., bet pašam mācīties un koncentrēties ir grūti. Tāpēc, pedagog, esi radošs, zinošs, digitāli apgaismots!!! Un bez atlīdzības par šo darbu. Jo sabiedrība to grib!!!
Bezsakars
Man neskauž!(a tev ? vecaki ir kam skauž) 15.10.2013. 16:20:01
Kāpec gan nevar? aaa , jo jums skauž vecāki, ka jusu laikā tā nebija!
vecskolotāja 15.10.2013. 14:59:31
Interesanti gan, cik no šiem vecākiem ir atbalstījuši skolēna patstāvīgo darbu ar mācību diskiem, kuri ir skolēnu grāmatās un darba burtnīcās? dažiem šie diski pat netiek atvērti un izņemti no iepakojuma! Kā tad šeit ar motivāciju?
Vai mācību procesam nebūtu uzdevums arī attistit domāšanu, prasmi risināt uzdevumus, veidot pamatotus spriedumus, balstītus uz zināšanām. Ar bildītēm un animācijam var atsevišķos gadījumos palīdzēt uztvert, saprast mācību vielu, bet nevajadzētu stundu pārvērst par interesantu izklaides pasākumu. Sevišķī tas attiecas uz vidusskolu.
bet par ko naudu saņem metodiķi? 15.10.2013. 09:35:57
tā vienšķiet, ka tas būtu viņu pienākums izstrādāt metodiskos materiālus, lai skolotāji varētu brīvi IZVĒLĒTIES, ar kuriem materiāliem strādāt konkrētajā stundā, nevis visu iepriekšējo nakti pavadīt, sacerot prezentāciju tāfelei....
Jā , bet ir daži vecāki uzskata, ka skola ir izklaides centra filiāle. Vai tas nozīmē, ka tā ir un tam tā jābūt?
Digitālās prasmes bez digitāliem mācību materiāliem ir "0". Ja netiks atrisināts jautājums par apmaksātu 40 stundu darba nedēļu (21 kontaktstunda + apmaksāta mācību materiālu gatavošana) ,skolotāji neveidos digitālos mācību materiālus. Man tas prasa katrai klasei vismaz 2 stundas,lai sagatavotos jaunai tēmai , ja ejam strādāt uz kabinetu ar interaktīvo tāfeli. Pagaidām strādāju "par skaistām acīm". Drīz pieriebsies.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.