Lietotājvārds
Parole
vnk. skolotāja 26.08.2016. 10:35:24
Mūsu skolā papīra birokrātija svin uzvaru - direktore sapulcē skaidri pateica, ja Departaments samazinās vietnieku slodžu skaitu, tad piešķirtās sadalīs 0,15-0,25-0,33 uz galviņām, varbūt vēl kādai jaunai vietniecei, un par papildus ieguldīto darbu skolas attīstībai, atlikušo piemaksās no skolai piešķirtā direktora fonda! Vai nav skaisti, ko? Runājam par birokrātiskā aparāta samazināšanu, realitātē viss otrādi! Mūsu skolā "atbalsta personāla" galvenais uzdevums - ATBALSTĪT DIREKTORI. Gluži kā KĀRSĒJMEITENES basketbola spēles starplaikos! Varbūt kāda Rīgas skola šajā mācību gadā rīkosies vēl "tālredzīgāk" un izveidos 0,1 slodžu vietnieču armiju? Kur palika ministrijas solītie - viena vietniece uz 200 skolēniem, ne vairāk?
Jānis @Zane 26.08.2016. 10:03:40
Nē, visur tā nav. Un vai tiešām ikdienā ir tikai viens jautājums, kas interesē? Skolas, darba ikdiena taču sastāv no tik daudz kā! :) Ir visādi sīkumi, kas var pamatīgi ietekmēt ikdienu... Sākot no kopīgiem pasākumiem, beidzot ar skolotāju vakariem, foršu skolas avīzi, atpūtas telpas pārveidošanu, skolotāju rīta rosmi utt. :)
Vai tad tādas jau nenotiek? Dīvaini. Mūsu skolā tā ir ikdiena. Es pat teiktu, ka visādas sapulces ir nejēdzīgi daudz - neko daudz jau tās nemaina, jo lielākajai daļai viss problēmjautājums grozās ap finansējumu.
Katrā skolā būtu nepieciešama vismaz viena kopsapulce, kuras laikā ikviens pedagogs varētu izteikt savas pārdomas/ problēmas/ sāpi, kas būtu jārisina izglītības iestādes direktoram.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.