Lietotājvārds
Parole
Da ko jus cepjaties.Labak tiesham ir apmacit skolotajus nevis ieviest 3 sporta stundu jo atkal bus neka nedarishana un atnakt uz sportu vares del kesishiem zurnala. Un @Skolēns - Kristers Bezatbildigi vecaki nekad nelaus bernam kautko tadu darit un sekos vina gaitam.
Skolēns - Kristers 07.04.2014. 22:30:57
Un par tām mammām, kuras te nenormāli bļauj... Vai jūsu bērns apmeklē kādus ārpus skolas pasākumus? Vai maz zināt, ko viņš dara, izejot no mājas (it īpaši tagad, kad spaisiņi ir modē)? Vai bieži interesējaties par viņa sekmēm, un disciplinējat viņu pietiekami? Ja uz visiem šiem jautājumiem varat atbildēt ar pozitīvi vai ļoti pozitīvu atbildi, tad visu cieņu. :)
Skolēns - Kristers 07.04.2014. 22:06:33
Pilnībā piekrītu, jauniešiun bērni kaut kā ir jāatrauj no tiem briesmoņiem, no kuriem Jūs lasāt šo komentāru! :D
SanteX Darbinieks... 07.04.2014. 20:13:22
Piekrītu!
Tas ļoti noderētu!
Man ir astma un skolotāja to zina taču es parasti kad esmu 8 apļus noskrējusi un galīgi pusbeigta(atvainojiet drusku pārspīlēju)tad man vēl jāspēlē tautasbumba(nu kāpēc tā skolotāja nevarēja kādu mierīgāku spēli ielikt tieši tūlīt pēc skriešanas.)
Pirms ieviest vēl sporta stundas, vajadzētu vispirms izvērtēt sporta stundu saturu un vērtēšanu. Ne visi ir fiziski vienādi attīstīti, taču prasības ir pilnīgi vienādas. Nesaprotu, kā var objektīvi novērtēt sporta stunās sasniegtos rezultātus, ja katrs bērns atšķiras. Tas pats ir ar vizuālo mākslu vai dziedāšanas novērtēšanu ar atzīmi mūzikas stundās. Ne visiem ir tas talants zīmēšanā un ne visiem ir dota dziedamā balss. Es, protams, nesaku, ka šādām stundām nav jābūt, taču objektīvāk būtu sasniegumus šajās stundās vērtēt ar ''ieskaitīts'' vai ''neieskaitīts''.
Labak vispirms skolotajus apmacit ka pareizi macit sportot,tad ieviest 3 stundu.....
es ceru ka buus 3 stunda sports ;) :)
Jā es piekrītu ka vajadzētu trešo stundu jo tā ir mana mīļākā un foršākā
es man trīs sporta stundām
Jā, 3. Sporta stumdu vajag! :D
Aizrūsējušo podu pavēlnieks 03.04.2014. 21:26:59
Labāk būtu uzlabojuši pašreiz esošo stundu kvalitāti. Ko tad mēs tajās sporta stundās daram? Apskrienam pāris apļus un tad ejam tur spēlēt volejbolu vai ko nu tur, kamēr skolotājs sēž pie datora internetā, piemēru rāda. Labāk varētu veikt īpašas apmācības sporta skolotājiem, lai viņi kaut ko iemācītos par zinātni aiz ķermeņa attīstības. Tad arī varētu izmantot visefektīvākās tehnikas, vingrojumus utt., lai nodrošinātu ķermeņa straujāku un vispārējāku attīstību. Nevis tagad daži tur visu stundu nospēlē futbolu, kamēr citi vispār malā sēž un skolotājam pilnīgi vienalga par visu.
Kādas vēl datorspēles?!? Ja man būtu laiks tam, es butu laimīga! Es eju muzikas skolā, un man ir tik daudz kas jādara, ka vnk nav laika nekādas spēles spēlēt! Un vēl brīnās, kādēļ aptaukojas! Jo NAV laika, kad sportot!
Es pilnīgi piekrītu tam, skolēni vēlas pasportot vairāk.
JĀ ĻOTI LABA IDEJA
stulbi jo puisu p... tek sadragati.
7.klases skolnieks. 03.04.2014. 17:41:11
Es domaju tas būtu ļoti forši ja tā būtu, jo tad varbūt tie kas uzskata ka tas nav vajadzīgs pēc brīža saprastu ka tas patiesībā ir jautri. Lielākā daļa labprāt spada savu Iphonu un neko nedara. Tad jau viņi arī sevi dzīvē nevarēs piespiest sevi kautko darīt.
atkal viss skolai 03.04.2014. 10:21:07
Ar sportu ir iespējas nodarboties 7 dienas nedēļā- kas to grib!
nav ta ka tikai berni nevar izdarit lietas,pie vainas ir ari bezatbildigi skolotaji un nav taisniba ka tikai tusni/netreneti/atkarigi cilveki nevar to izdarit
Sportists!!! 02.04.2014. 16:20:16
vajag kaut 5 reiz nedēļā vaig sportu pat tad nepietiktu.:-) Es par trim sporta stundām nedēļā viennozīmīgi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! X-)
šodien jānīts iet uz vaikalu TOP tepat ir labi
e nu bet ja ka nevar tie ir tikai tusni/netreneti/atkarigi cilveki bet dzive tas vis vajadzes/noderes un atbrivojumi ir nepiecisami nemu katra pusgada 1 uz 1.ned. jo 3 klase sastiepu kaju!
Piekrītu, varētu būt pat 10 stundas, BET sākas tas, ka daudzi bērni fiziski nevar izdarīt lietas kā kūleņus, augstlēkšanas utt. un tas viss ir obligāti. Tad sporta stundās vismaz jāspēlē jauni sporta veidi, kaut kas, kas neliks bērniem meklēt attaisnojumus kāpēc nenāk uz stundu un nav sporta tērpi.
Citas skolas sporta stundas ir savadakas,tacu ir skolas kuras sporta skolotajs neko neliek darit skoleniem,vini dara ko grib/nedara neko.Skolotajs atrodas atseviska kabineta dara kautko datora,runa pa telefonu.Tapec saku labak ne
Nav jegas no 3 stundas,ja sprota stundas berni neko nedara
Viss jau būtu labi, tikai priekš tiem, kas ar sportu nenodarbojas. Man bērns trenējas, treniņi 6 reizes nedēļa no minimāli no 2 līdz 3 un vairāk stundām dienā. Cireiz ir arī treniņi no rīta, bet bērnam tikko palika 13 gadi. Un vēl sports skolā. ;Žēl uz to bērnu vakarā skatīties. Atbrīvojumus skolā nedod, tas it sevišķi svarīgi, ja gatavojas sacensībām, kad nākas meklēt mistiskos atbrīvojumus no skolas, tikai lai samazinātu pārslodzi. Tad nu reizēm tam bērnam aktīvs sports sanāk 5 stundas dienā. Varbūt tomēr Latvijā būtu jādiferencē, kurš nodarbojas nopietni ar sportu, tad tie tās sporta stundas skolās var neapmeklēt.
Noteikti, vajaga! - bez komentāriem viss jau skaidrs.
skolniece- normālā 31.03.2014. 16:33:58
Jau tā katru dienu sarakstā 8-9 stundas! Kam vēl tā obligātā stunda??? Tikai ilgāk skolā būs laiks jāpavada. Kam gribas spotrot, tie iet uz visādām sekcijām un pulciņiem vai dejām.
Nu, re, visi brauciet uz Liepājas 8. vidusskolu pēc pieredzes!
Liepjas 8.vidusskola
Labāk būtu koriģējošā vingrošana , pilates, ritmika vai kas tamlīdzīgs. Ar tām 2 īsti bsportiskām stundām pietiktu, tāpat daudzi izvairās, nokārtoti atbrīvojumi,
Es par kvalitatīvajām sporta nodarbībām, lai bērnam būtu interesanti, bet ja ķeksīša pēc - būs labi tāpat.
Principā esmu PAR. Bet tad tik tiešām jāizvērtē vērtēšanas sistēma- lai sporta stundā ne tikai normatīvi un papildslodze, bet sports ar mērķi VINGROT. Ir skolas, kur, lai bērni izkustētos, vismaz pirmīšiem ir arī ritmika, (žēl,ka tikai 1 h nedēļā) kad lec, padanco un kaut vai šādi atslogotu, lai nesagurtu tik ļoti, 1.klasē mācoties līdz pl.13.00 vai 14.00 vai nīkstot pag.grupā līdz pl.18.00. Labi, ka jau pavasaris, vismaz iesim laukā.
Noteikti vajag vai nu sporta stundu vēl vienu,vai obligāto pulciņu pēc stundām. Citādi pilna skola ar resnuļiem...meitenēm vajadzēt nevis basketbolu mācīt,bet trennēt presīti vairāk. citādi jau 12 gados izplūdušas... Jāņem vērā,ka daudzi vecāki nevar atļauties vest uz papildus nodarbībām ārpus skolas ne tikai naudas dēļ,bet arī laika trūkuma dēļ. labprāt piemaksātu simbolisku naudiņu mēnesī,bet lai skolā būtu stājas un vispārēji attīstošā vingrošana.
Nav gan taisnība. Ārsti nedos atbrīvojumus, ja zinās, ka skolēna veselības stāvoklim nekādas reālas briesmas nedraud (nebūs pamatojuma tam atbrīvojumam). Tas ir iespējams, ja nav nekādu normatīvu uz atzīmi. Normatīvi uz atzīmi ir tie, kas mediķiem paver iespējas iedot atbrīvojumus. Bet trešā sporta stunda masu sportam jebkuram ir labāka. Vienīgais jautājums ir par lielajiem sportistiem, kas tāpat trenējas 5-6 reizes nedēļā ārpus skolas.
Kas negribēs sportot, tas tāpat dabūs atbrīvojumu! Neko tas būtiski neizmainīs!
>skolniece 30.03.2014. 21:46 31.03.2014. 08:42:20
Man tiešām ir prieks, ka kaut kur ir tā! Cik labi būtu, ja visas skolas tādu pieredzi pārņemtu. Vai varat minēt skolu? Lai visi brauc pieredzes apmaiņā!
Man jau samērā ilgi katru nedēļu ir trešā sporta stunda. Viss čiki briki, kur problēma?
Un vēl sporta stundas skolās vajadzētu atcelt tiem vai varētu būtu brīva izvēle apmeklēt vai nepameklēt tās, kas nopietni sporto ārpus skolas, jo būtībā ir svarīgi lai bērnam būtu fiziskās aktivitātes, nevis lai apgūtu visas pasaules sporta veidus un iegūtu mistisko novērtējumu. Jāapmeklē būtu tiem, kas nenodarbojas ar sportu ārpus skolas. Tādējādi tiktu radīta konkurence, vismaz vadīt kvalitatīvas sporta stundas, lai visiem interesanti.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.