Lietotājvārds
Parole
Viss notiek npēc plāna! Tādu valdību paši ievēlējām- nu tad tagad sūkstamies! Secinājumi...
Piekrītu šim viedoklim...bet skumji, bezgala skumji!
...paldies neatkarigai Latvijai!!!!To, ko nepaveica okupācijas varas, nedz krievu, nedz vācu laikā-tagad paveica paši latvieši savam rokām.....Tad jau labak dodiet man atpakaļ "atkarīgo LPSR", kur vismaz visi zinaja speles noteikumus, nevis šo valsti, kur vis tik uz iznīcibu iet (ai, piedodiet, tas nebija domats par valdošo tautas nīcinātāju kliķi!)
skaidrs, ka gluži bez izdevumiem neiztiks arī slēdzot skolas. Ēkas tāpat ir jāuztur- minimāli jākurina, jāapsargā, citādi pēc ziemas logu nebūs. ŽĒL, bet tāda ir dzīve. latvijā.
žēl jau, protams, bet īsti jau neko pašvaldībām pārmest nevar...vienīgais gribētos, tad lai šajā lēmumā ietaupītie līdzekļi tiktu lietderīgi un uzskatāmi izmantoti...lai nebūtu tā, ka naudas trūkuma dēļ skolas aizver un pēc tam taisa kaut kādus murgus par milzīgām summām...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.