Lietotājvārds
Parole
Paliks arī bezmaksas e-kartes, tas nav obligāti jāizvēlas. Bērnam šobrīd ir divas kartes, gan e-karte, gan ISIC. Droši vien ņemsim apvienoto, jo gan šeit, gan kaut kur dodoties ārpus LV, diezgan sanāk ietaupīt.
"cashless society with biometrics"
bet ar skolēna apliecību taču netiek piešķirtas tādas atlaides kā ar ISIC. Vismaz ne ārzemēs. Nezinu, es domāju, ka bērniem būs jāuztaisa. Turklāt ārzemēs tas arī ir identificējošs dokuments, ar skolēnu apliecību var mierīgi soļot tālāk.. :D Vai tiešām ISIC gadā maksā 7eiro?
Pēc pašreizējā cenrāža bezmaksas skolēna apliecība un e-talons tiks nomainīti uz ISIC - > 12.gadi x 7.10 = 85.20 EUR. Un šo naudas aspektu, kā vienmēr, šajos reklāmrakstos "aizmirst"
Makā pievienosies miljardā karte! Ar to arī apsveicam! ;)
Super! Nez, vai atlaides būs tādas pašas, kā ISIC studentiem un skolotājiem? Jo tās tiešām noder visās valstīs, kur esmu bijis, visneiedomājamākajās vietās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.