Lietotājvārds
Parole
tas nav svarigi
Par pārējo klašu rezultātiem var uzzināt, rakstot uz e-pastu redakcija@e-klase.lv.
Ir jau diezgan skaidra matemātika - 1.pusgadā visas starp atzīmes uz leju ( piem.,8,5 =8), bet 2.pusgadā tās visas uz augšu un vēl pamudinājumus un iespējas labot augstāk. Un sanāks gana lieli procenti! Mazajās skolās, kur nav liels skolotāju kolektīvs, tas ir pat ļoti vienkārši izdarāms. Jautājums tikai, kāda ir iespējamā robeža.
Jautājums - skolotājs? 05.06.2014. 15:06:33
Vai ir iespēja uzzināt arī pārējo skolu un klašu rezultāts? Ja,jā,tad kur?
Prieks, ka konkurss turas jau ne pirmo gadu. Grūti pateikt, kas ir īstie vārdi un īstais veids, kā likt skolēnam aidomātis, ka viņš mācās, krāj zināšanas savai nākotnei. Šis konkurss ir vēl viens veids, kā pamudināt uz zināšanām.
Apsveicu visus - gan skolēnus, gan skolotājus, gan vecākus! Ir grūti noturēt tempu, bet vēl grūtāk to arvien kāpināt. Prieks par tiem, kam tas izdevās.
Apsveicam laureātus! Bijām reiz pat trijniekā, bet maija saulīte mūs tomēr nokausēja :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.