Lietotājvārds
Parole
krievu valodas skolas ir ari svarigas .. tagad berni mocisies jo nezin latviesu valodu to visi gribeja??? tas skolas ta palika maz un + vinas sledz viasa salaspili ir tikai krievi un ari citas pilsetas kuras ari loti dadz kriev tautibas beri ... latviesi sledz del ta kad latvija paliek vairak un vairak krievi.. bet veikalos ta pat tie berni un vinu vecaki runa dzimta valoda...
Lai mācās latviski. Visu mūžu vecāki nevar iemācīties runāt latviski un nemāca bērnus. Vispār krievu skolas ir jāklapē ciet!
bet ko darit ja mans berns iet krievu skola un vins vispar nezin latviesu valodu ta pat ka vina citi kalases biedri ???
Latvija VAJAG Kriviešu skolas jo vairaki berni zin tikai Krievu valodu un ja ari tas skolas nebus Krievieši ta pat bus un nekas nemainisies
Domāju ikviens piekritīs, ka Krievijā nav nekādas nepieciešamības veicināt, piemēram, lielās māsas (Ķīnas) pārstāvju palikšanu pie savām saknēm, valodas. Nav nekādas nepieciešamības veicināt cittautiešu kvartālu, tirgu un skolu veidošanos Maskvabadā vai citās pilsētās. Tik nacionāli noskaņoti ļaudis kā krievi, taču zinās, cik ļoti nepatīkami ir uzraksti uz asfalta skaidrā ķīniešu valodā "šī ir mūsu zeme" vai, piemēram, cik kaitinoši ir tas, ka migranti darba vietās nerunā krieviski. Vai ne?
Nu ja, tev taču ir lielisks plāns kā palielināt latviešu skaitu Latvijā? Tu mums taču esi demogrāfijas specialists. Jebkāda jauna skola ir laba ir laba lieta priekš Latvijas, pie tam, Krievijā izglītība ir labāk nekā Latvijā, Latvijā apmāca tikai pērteķus, kuri var tikai nīdēt, ka algas ir zemas, un visur ir slikti.
fgd,tev jau nu es nepiekritīšu,tā ka būs tās cittautu skolas tā jau tikai izzudīs latviešu mentalitāte jo tad te ieplūdīs cittautieši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
un kāpēc ne? Lai ir konkurence!
dimdiņkāposts 30.01.2014. 20:29:12
Tad jau visas mazākumtautību skolas vajag klapēt ciet.
Slikti, Mums vajag tas skolas
un nevaig arī!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.