Lietotājvārds
Parole
Mums bērns līdz 4 gadu vecumam, kad dabūja vietu pašvaldības dārziņā, pabija 2 privātos dārziņos, kur vajadzēja vienu nomainīt, jo bērni tur netika pieskatīti. Joprojām mums ir žēl, ka bija jāiet prom no otrā privātā dārziņa, jo bērns nāca mājās ļoti apmierināts, samīļots un bez problēmām. Pašvaldības darziņā bija grūti iejusties kādus 4 mēnešus, jo citi tur bija jau kopā vienu gadu. Bet pēc tam iejutās un grupā ir atradis savu vietu. Domāju, ka skolā šī pieredze lieti noderēs, un tagad tā noder dažādos pulciņos, kur vedam bērnu.
Pret bērnu tas protams, tas nav jauki. Tā var iegūt arī traumas. Bet no otras puses - ja grib bezmaksas pakalpojumu, tad jārēķinās ar neērtībām. :(

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.