Lietotājvārds
Parole
русская )))) 22.05.2014. 02:35:09
viktory 15.05.2014. 19:48 нам не нужна реформа уже в садиках.я не против что ребёнка отдают в латышский садик но там очередь хорошо если попадёшь.но я против того чтобы не было русских школ.повторюсь-даже учась в русской школе дети будут знать латышский язык.и так было всегда-кто хочет тот будет знать.здесь тупое очередное ущемление русскоязычного населения Латвии
Vispār vajadzētu kompetenti ar iepriekš nezināmu mērķi reformēt reformu reformēšanu!
Ja tā runā skolotāja, tad man ir kauns par valsti, kurā dzīvo nacionalisti , gan dehumanisti
Ko jūs te strīdāties? Visi zina, ka krievi runās krievu valodā, jo tā ir viņu dzimta valoda un man riebjas kad cilveki nevar padomāt ar savo stulbu galvu,kas būtu ja tāda situācija būtu jums, pameģiniet piemerīt to uz sevis ko paši dariet pret! Es esmu krieviete un man nav problemas runāt latviski, bet Krievu valoda ir mana dzimta valoda un es runāšu tajā kad gribēšu. Normālie cilvēki gan krievi, gan latvieši,gan amerikāņi, gan angļi zin, jo vairāk zināsi valodas,jo labāķ tev būs! Es dzirdēju ka latvieši universitātes ir vajāki, bet krievi labāk apgūst priekšmetus! Ļoti daži latvieši zin krievu valodu un tas ir viņiem pluss, jo viņi var saprast tad arī mūsu valodu,mūsu kultūru kaut ne daudz!
Nu ko Jūs tur gribat izdomāt, latviešu skolas pustukšas uzturēt maksā naudu, tātad pēc 4 gadiem krievu skolas likvidē un latviešu skolās mācās visi Latvijas iedzīvotāji, gan nodokļu maksātāju nauda tiek ekonomēta, gan skolotājiem darbs saglabājas, protams latviešu, ko darīs krievu matemātikas un fizikas skolotāji skolotāji? vai spēs teicamā latviešu valodā pasniegt , tāds ir jautājums?
jāsāk reformas bērnudārzos,nevis uzreiz sākt ar skolām! lai ir tikai latviešu bērnudārzi un nan krievu grupiņu - tad pēc 5 gadiem redzesim pavisam citus bērnus un gatavus iet latviešu skolā
ko padarīsi... 15.05.2014. 16:06:05
ir cilvēki, kuriem kultūra ir svešs jēdziens. Bet kā lai ar tādu saliedējas? Pie šņabja glāzes - ты меня уважаешь?
русская )))) 15.05.2014. 15:44:07
В Латвии рождённый русский имеет право говорить на своём родном языке.не надо нам пихать латышский язык во все дыры.наши дети и учась в русской школе будут его прекрасно знать.лучше бы вернули систему обучения как было в наше время потому и знаем язык а сейчас так обучают что и понятное дело без помощи родителей от учителей толка мало
Vai saliedētības komisija runā arī par lietuviski un igauniski runājošo saliedēšanu?
ierosinājums 15.05.2014. 15:28:04
Reformētājiem 1 mācību gadu nostrādāt (nevis pastrādāt) skolā un uzreiz sapratīs ko un kā reformēt!
Reformē jau 24 gadus!
Skolotaajha rusofobe, jauki!
Es speciali nerunaju latviski, tapec, ka latvieshi ir apmati ar rusofobiju un vinjiem masu mediji , ko grib to arii iepotee.
Ja krievs nevēlas Latvijā runāt latviski, lai uzliek sodus! Nav jāklanās, jābeidz vienreiz šajā valstī auklēties ar cittautiešiem!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.