Lietotājvārds
Parole
Pēc tiem 6-7 gadiem lielākādaļa to nederīgo un veco būs prom. Ai! Tad būs kvalitāte un atalgojums! Tie , kas skolā strādā, zin, ka, lai parādītos kvalitāte, vismaz vienreiz visam jāiziet cauri! Būs jāmaksā milzīgi- ļoti milzīgi!
ES -Voldemāram 20.02.2014. 06:37:09
@Voldemārs 19.02.2014. 13:00 Turpināsim sēdēt peļķē un rakstīt "obligāto dokumentāciju" neskaitāmajiem vietniekiem, kamēr ministrijas stratēģiskie partneri būs LIZDA - pirmpensijas un pensijas vecumu saniegušo skolotāju biedrība. TĀ NAV SKOLOTĀJU, bet skolu vadības (darba devēja!) kabatas arodbiedrība!!! Skolotājiem pašlaik izskatās, ka arodbiedrības vispār nav!!!
reālistiskam??? REĀLAM
Par augstās varas stulbo domāšanu var secināt arī pēc tā, kā šinī mācību gadā izrīkojās ar skolotājiem, kuri ir ieguvuši 3. pakāpi skolā. Mūsu darbs tika nonicināts, nevajagot mums par to maksāt, jo mēs, lūk ,to neesot darījuši projekta ietvaros. Bet katram muļķim ir skaidrs, ka tad jau drīzāk viņiem nepienācās piemaksas. Tie, kas beidza projekta ietvaros, jau tad saņēma 100 latus mēnesī. Mēs pagatavojām materiālu kaudzi savā brīvā laikā pilnīgi par velti. Pie tam, lai kaut ko labu uztaisīt, vēl iztērējām savu naudu. Bet piemaksas saņem tie, kuri jau saņēma 100 latus mēnesī, savukārt, mūsu darbu izmanto, bet mums , lūk, nepienākās. Nu kurā vietā augšā ir loģiskā domāšana kādam? Sāpīgi.
'labie laiki 19.02.2014. 17:39:47
Pat jaunlatviešu laikā bija kaut cik cienīga alga un normāla attieksme pret pedagogiem.Diezin vai Atis Kronvalds mūsdienās strādādu mūsdienu skolā par tādu algu un ar tādiem bērniem un sabiedrības attieksmi'.)
@Voldemārs 19.02.2014. 13:00:18
Turpināsim sēdēt peļķē un rakstīt "obligāto dokumentāciju" neskaitāmajiem vietniekiem, kamēr ministrijas stratēģiskie partneri būs LIZDA - pirmpensijas un pensijas vecumu saniegušo skolotāju biedrība.
Domājam, labojam, mainām, domājām par izmaiņām, veicam optimizāciju, atzīstam, piekrītam, turpināsim to visu attīstīt - rezultātā tajā pašā peļķē sēžam!
tikai skolotāja 19.02.2014. 11:55:42
Pāreja uz 40 stundu darba nedēļu ir kā "karsts kartupelis" gan ministrijai, gan LIVAi (direktoru arodbiedrībai), gan LIZDAi. Mūsu skolā, kad R.Ķīlis bija ministrs, veicām skolotāju un administrācijas anketēšanu ar tikai vienu jautājumu - "Vai Jūs atbalstāt 40 stundu apmaksātu darba nedēļu skolotājiem, ja tiek saglabāta līdzšinējās 21 kontaktstunda nedēļā?" Lielākā daļa skolotāju atbildēja apstiprinoši. Noraidoši atbildēja skolotāji, kam skolā bija vairāk kā pusotra slodze vai arī strādāja vairākās skolās. Jaunajiem pedagogiem (līdz 35) modelis 21/40 bija pašsaprotams, jo, piemēram, par mācību materiālu gatavošanu interaktīvajām tāfelēm, šobrīd nevienam mūsu skolā nemaksā. Varbūt, vienīgi vietniecei-metodiķei par teicami paveiktu darbu. Vai Jūsu skolā skolotājiem maksā par laiku, kas jāveltī neskaitāmo papīru aizpildīšanai ("obligātā dokumentācija")? Mūsu skolas administrācija tikai pieprasa papīru blāķus! Spēj tik katrai vietniecei rakstīt! Un kuras citas profesijas pārstāvji ņem darbu līdzi uz mājām!? 21/40 modelis nepatika mūsu skolas administrācijai - pietrūkšot skolā telpu, kur skolotājiem uzturēties 40 stundas nedēļā, lai pilnvērtīgi varētu strādāt. Un datoru arī neesot tik daudz! Un jākontrolē arī, vai skolotāja visas 40 stundas atrodas skolā! Varbūt jāplāno čipkaršu sistēma darba laika uzskaitei skolotājiem!? Kādā Rīgas skolā jau notiekot skolēnu un skolotāju iekšā/ārā laišana ar e-taloniem.
Igaunijas skolotājiem 800 eiro par likmi 19.02.2014. 11:40:27
Ministre I.Druviete atzīst, ka pedagogu atalgojums Latvijā ir viens no zemākajiem Eiropas Savienībā. "Mums vēl ir krietni jāaug, lai sasniegtu kaut vai Igaunijas līmeni, kur par likmi tiek maksāti 800 eiro".
esam pārgājuši no uzstādījuma par sākumskolu esamību tuvāk mājām uz pamatskolām? Idejiski jau, protams, šāds variants man patīk labāk.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.