Lietotājvārds
Parole
Manuprāt jaukākā un pati labākā klases audzinātāja ir Maija Bruzbārde, jo viņa prot iemācīt un arī ar viņu ir ļoti aizraujošas ekskursijas!!!!
Tā Ruta ir kruta. Pēc rakstīšanas stila nojaušams, ka viņa ir maza izmēra kantora liela izmēra darbiniece. Viņa ir kruta.
Nu, nevajag aizmirst arī, ka daudziem bērniem ir mācīšanās un/vai attīstības traucējumi. Un pat visizcilākais pedagogs var iemācīt tikai tik, cik bērn var "paņemt pretī" . Ja tas būtu atkarīgs tikai no skolotāj un skolēna labās gribas, tad nepastāvētu tāda lieta kā speciālās izglītības programmas bērniem ar dažādiem attīstība traucējumiem.
bijušais skolotājs 16.10.2013. 20:33:10
lieliska tā ekselences balva!
viedoklis->Ruta 16.10.2013. 20:07:01
,,Skolēna vērtējums'' un ,,skolotāja vērtējums'' nav liekama vienādības zīme, jo dažkārt vecāki pat nevar iedomāties, ko skolēns dara skolā, ka atnāk atpūsties no pārmērīgām/ viņa spējām neatbilstoši augstu izvirzītām vecāku prasībām, uzspiestiem vecāku mērķiem un vajadzībām apmierināt savas- vecāku ambīcijas. Daudzi bērni mūsdienās ir izlutināti, nav iemācītas robežas un cieņa pret citiem cilvēkiem. Ja gadās vairāki šādi skolēni - tad darbs klasē var izvērsties par lielu izaicinājumu, kur neviena ,,metodika nestrādā'' ikdienas darbā.
Labāka matemātikas skolotaja ko es zinu pabijis vairakas skolas ir Maija Bruzbarde no majoru visuskolas
Tirgus ekonomikas apstākļos skolēns ir klients(viņa vecāki maksā nodokļus un savus bērnus 8 stundas diena nodod apmācībā skolai), bet skolotājam šajā laikā jādara viss(jo viņš ir apguvis gan pedagoģiju, gan specializējies konkrētā mācību priekšmetā), lai skolēns saņemtu gan zināšanas un prasmes, gan justos laimīgs šajā iestādē. Ja vēlamies varam skolotāju salīdzināt ar ārstu. Vai ārsta kļūdas vai neapmierinošas attieksmes mēs atbalstām? Es esmu tikai mamma:)
uzskates līdzeklis @ Ruta & Co 16.10.2013. 13:24:32
Man klasē uz galda stāv uzskates līdzeklis - burka ar plastmasas vāciņu. Nu NEVAR tukšajā burkā ieliet pat tējkaroti ūdens, ja tai viršu ir vāks!!! NEVAR TUKŠĀ GALVĀ IELIET NE KRIPATU ZINĀŠANU, JA SKOLĒNS NEVĒLAS MĀCĪTIES! Protams, protams, skolotājs jau cenšas to "vāciņu" noņemt, taču nereti sastopas ar ļoti lielu pretestību. Un reizēm patiesi skolotājam jāpriecājas pat par izcīnītu četrinieku skolēna dienasgrāmatā.
Kad beidzot skolotāji sapratīs, ka skolēna vērtējums priekšmetā ir paša skolotāja kvalitātes vērtējums! Ruta laikam strādā ar izcilniekiem.
„Ekselences balvai” drīkst izvirzīt tika bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus. Labākie katra mācību priekšmeta skolotāji saņems 1000 latu lielu balvu katrs. Kāpēc citu mācību priekšmetu un interešu izglītības skolotāju nominācijās nav tāds balvu fonds? Ar ko fiziķis labāks par latviešu valodas vai sporta skolotāju?
Jau apnicis atkārtot - mācīšanās ir divpusējs process - ir jābūt gan, kas māca, gan, kas mācās. Un šis kopējais process tad arī atspoguļojas vispirms jau kā skolēnu zināšanas un prasmes, tikai pēc tam - kā vērtējums priekšmetā. Un vēl - mēs visi piedzimstam dažādi, katrs ar savām spējām un talantiem, saviem "vājajiem punktiem". Arī tas ietekmē vērtējumu priekšmetā. Reizēm kāda skolēna četrinieks ir daudz kvalitatīvāka skolotāja darba rādītājs nekā cita skolēna desmitnieks.
piekrītu
Priecāšos uzzināt patiešām laikam līdzi darbojošos matemātikas skolotāja vārdu! Nevis dabaszinību un matemātikas projektā iesaistītu un apmācītu skolotāju, kurš visas jaunās apgūtās tehnoloģijas un metodes ir apguvis, bet neuzdrošinās vai arī apzināti nepielieto savu skolēnu apmācībā! Tas redzams pēc klases vidējā vērtējuma- netiek pielietotas jaunas metodes(ne 20. gs iemācītās), darbs netiek vērsts uz skolēnu , bet pildīts semestra, mēneša plāns apgūstamās vielas daudzumā nevis kvalitātē! Kad beidzot skolotāji sapratīs, ka skolēna vērtējums priekšmetā ir paša skolotāja kvalitātes vērtējums!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.