Lietotājvārds
Parole
Varbūt jāizstrādā arī garantiju shēma strādājošiem skolotājem? Cik tas ir likumīgi- par lielu daļu darba nemaksāt ? Pašreizējos apstākļos jaunie nemaz netēmē uz darbu skolā, tāpēc jau mūs nelaiž pensijā!
>> skolotāja Anna 19.11.2013. 15:27:09
vecie zirgi vismaz 2 vietas pie ūdens traukiem ieņēmuši (saņem i valsts algu i valsts pensiju), jaunajiem vai nu jāmirst badā vai jābrauc uz citu valsti! Atgriezt pensionēšanās vecumu kā bija labajos laikos un maksāt vai nu valsts pensiju vai nu valsts algu!
skolotāja Anna 17.11.2013. 21:15:55
Vislielāka problēma būs ar tiem jauniešiem,kuri ne-mācās,ne-strādā un arī ne-vēlas to darīt,bet vēlas tikai naudu. Zirgu var piestumt ar varu pie ūdens avota,bet nevar piespiest viņu dzert,ja nav vēlēšanās. Kā viņos radīt motivāciju!?!
Darbavietas jārada un jāpiedāvā darbs atbilstošs katra spējām,ne jāmaksā nauda,lai ietu skolā,kuru tāpat neapmeklēs. puse no iecerēm,kārtējo reizi naudas nelietderīga izlietošana.
eiropa sakās dot nepieciešamo finansējumu un tas ir viss ar ko mēs varējām izdomāt?nopietni?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.