Lietotājvārds
Parole
no provinces 07.11.2013. 16:23:43
mums Kurzemē vispār maksā tikai 270 latus par slodzi + 2 stundas par gatavošanos nodarbībām.'"Uz papīra" ir 288 lati, uz rokas 202 lati. Jāstrādā 30 stundas nedēļā , grupā 26 bērni
Pie mums arI notiek tāpat, vai kāds vispār kontrolē kā tās piemaksa tiek sadalītas iestādēs, cik liela varbūt starp tām atšķirība
Kāpec vispār ļauj shīs domes premijas vadibai izdalit, tad tās tiek dalitas tā - sev cik sirds vēlas, draudzenēm nedaudz mazāk, citām 20 ls, un pāris kolēģiem pat neko, tā ir iespēja dazham labam, uz citu kolēģu rēķina saņemt pieklājīgu algu.
judīte džudīte 06.10.2013. 16:10:50
kā nav kauna,atkal pazeminājuši algas,vismaz lauku skolās.Pilsētās piemaksā kaut ko pašvaldības,bet laukos kukū.Ko var muldēt un vārīties par tām algām un neko nedarīt?Ko arodbiedrības darījušas un panākušas?Prieksniekam alga esot ar3 nullēm
Atbilde visiem 06.10.2013. 08:18:37
Bet kāpēc mēs turpinām tikai čīkstēt internetā un neizejam ielās, nestreikojam? Uz nedēļu - skolas, bērnudārzi ciet - uzreiz varasvīri citu dziesmu dziedātu! Bet mēs esam tipiski latviešī-čīkstuļi, baidāmies...lūk arī rezultāts!
Nu ko ! Eiro tūlīt būs, varbūt tad arī eiropas algu! Civilizētās eiropas valstīs ar tādu algu skolotājs pat no mājās neiziet, mums tik krauj virsū prasību pēc prasības, Ja šie 20Ls tiks doti tā, lai vadība var atkal pēc deguniem sadalīt, tad labāk nevajag, Vācijā pirmsskolas pedagogs saņem ap 1500 eiro. Kas mums tā ir alga par misijas darbu?!
Plāno ,bet solīts makā nekrīt. Izsmiekls
Varbūt mazs ielāpiņš lielam caurumam?
Un audinātājas turpinās strādāt 2 slodzes, jo tā jau nav nekāda nauda! Kad beidzot būs tādas algas, ka cilvēki var iztikt ar vienu slodzi?
nekas vairāk, kā maza cauruma ielāpiņš...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.