Lietotājvārds
Parole
Neļurini par anatomijas un fizioloģijas jautājumiem no kuriem neko nejēdz!!!!! Gribi paspīdēt - spīdi savā lauciņā. Citādi tāda smirdēšana vien te sanāk......
Sile no vienas siles pie otras! Ministrēšanu paveica godam-skolotāju streika dienā atplestām rokām algas palielinājumu sev pagrāba. Rokas nedega, sirdsapziņa nemocīja, pretīgs smīns uz lūpām greznojās. Kauns? Kas tas tāds?Šīs jau mājās nebija.
Pašmotivācija 18.04.2016. 17:49:34
Jā! Kad no savas aldziņas samaksāju rēķinus, man tiešām ir vajadzīga pašmotivācija, lai nesajuktu prātā no atlikuma summas, bet tas jau nekas, mēs jau idejas vārdā varam strādāt. Pošai būs darbs - pašmotivēs.
Priede, par 10000 cīnās skolas.
Nedaudz par tehnoloģijām. Cilvēks no dzīvnieka atšķiras nevis ar smadzenēm (tās abiem ir vienādas un arī psihofizioloģiskie refleksi ir vienādi), bet ar sirdi. Cilvēkam sirds nav tikai asinspumpis. Faktiski 10000 EUR ir tie paši Jūdasa graši. Vēsturiski, protams.
Katrs tekstā izlasa, ko iedomājas, tāpēc katram izveidojas sava realitāte. Mārcis Auziņš ir minēts teksta sākumā, 10000 EUR pašās beigās. Starp abiem tekstā ir vēl kaut kas. Bet ar tehnoloģijām vajadzētu pagaidīt, iespējams, pēc gada būs vajadzīgs kaut ko pavisam citu, tāpat, kā ar elektromobiļiem. Var jau , protams, bažas un līdzjūtību , nosaukt par skaudību un nenovīdību, bet tā jau ir pašrealitāte.
Vai patiešām uzskatiet, ka Mārcis Auziņš ir pārdevies, kā sakāt, Priede? Skaudībai un nenovīdībai laikam robežu nav.Vēl dažos cienījamos intelektuāļus nopelt...
Tas patiešām ir liels gods un pašmotivācija - pārdoties par 10000 EUR, būs kur pasmelties. Un kā ir ar jēgpilnajām tehnoloģijām, ja mērķis nav zināms. Un vai tas vispār ir ceļš, kurš ved uz globālu patērētāju ( gan nomodā , gan sapnī). Manuprāt, tas ir jēgpilns kangarisms.
Godīgi sakot 18.04.2016. 12:26:12
Ministres amatā gan necik daudz neizdarīja, ne tā? bet piekrītu, protams, ir kompetenta, ticu, ka ciktviet, kur viņai būs atbaltsts, ar savām darba spējām varēs izdarīt krietni vairāk. Lai veicas!
Mārīte ikvienā amatā spēs izdarīt daudz, jo viņai ir prāts, sirdsapziņa, godīgums un kompetence!
Ko citu atlika darīt, vairs jau IZM nav vietiņas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.