Lietotājvārds
Parole
Tas tak super,ja bērni sporto,tā ir veselība,kārtība,uzmanība utt.,priecājieties,vismaz 3 sporta stundas nedēļā,urrā,es par to.
runa parasti ir vai arī tās nav runa nekur neiet apsveicu jūs vecāk, ar junioru izlasi turiet mastu jo augstu
tam, kuram nepatika HEI 25.12.2013. 21:40:29
nē, neuzminēji, pilnīgi garām un šķērsām...manējais neiet hokejā, laikam jau letiņi to sporta veidu vien zin, ja jau reiz min kā pirmo...;-) nav arī 8g., bet gan 15.g un te rakstā neiet runa par to, cik droši ir ieguldīt sportā, bet gan par to, cik daudz bērni ar to nodarbojas...pirms mani mācīt, izlasi rakstu...ak jā, esam junioru LV izlasē...kurā sporta veidā - neatklāšu, izštuko pats !!! ;-) ja jau tik gudrs :-DDD
Ļauj minēt. Tavējais iet hokejā. 5-8g. veciem bērniem tas ir daudz. No 12 gadiem normāli, ja mērķis ir būt par profi.Ja nespīd (ko katrs speciālists no malas var pateikt)tad labāk to laiku izlietot citādi (valodu kursi, mūzika, grāmatas utml.). Truls viduvējs sportists darba tirgū nekotējas. Cita lieta,, ja jaunietis prot valodas, dzied un māk dejot.Izņēmums, ja pašam bērnam sports tā ir sirdslieta. Tomēr viens pats sports - tas ir nedrošs ieguldījums
nu nesmīdiniet...4h ned. ir aktīva sportošana??? :-D manējais iet katru dienu, arī sestdienās pa 2h - lūk tā tad ir arī aktīva sportošana.
jautājums, kas tiek apzīmēts ar "aktīvu sportošanu"...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.