Lietotājvārds
Parole
Ano pārstāvis 16.10.2013. 18:41:13
Re kur ir mans gara darbs http://www.foxnews.com/projects/pdf/082509_unesco.pdf Pēc šīm rekomendācijām mēs macām vācijas bērniem bērnudārzā masturbēt. Ir gan džingli, gan dzejolīši bērniņiem, un tas ir obligāti jau 7 vācijas zemēs Vecākiem ārī jāpievērš uzmanība bērnu kuteglīkajām vietiņām, tā lūk, mēs viņus dagatavojam lielajai dzīvei, jo kā gan lai bērns nebūt seksuāli aktīvs 12-13 gados, jābūt gatavam. Jā un Ņujorkas skolās mēs dalām avārijas kontracepciju meitenēm no 12 gadiem. Vot mēs preogresējam. Par maucību. http://www.youtube.com/watch?v=bUZGkqlY8EU http://anndann.musicker.net/books/kld1_3.pdf http://kheck.info/quelltexte/koerper_liebe_doktorspiele_4-6.pdf
ANO pārstāvis 16.10.2013. 18:23:50
Cien. vecāki, neuzķerieties uz āķa. Veselības mācībasd patiesais mērķis-izraisīt ļoti pāragru interesi par pretējo dzimumu, mācīt faktiski maucību. (arī bērnu dārzos jau sāk indoktrinēt dzimuma identitāts maiņu -Kārlsi Karlīna). Tās veselības. Patiesībā statistika rietumvalstīs rāda tikai pretējo, dzimumaudzināšana noved pie agreim dzimusakariem 10-12 gadu vecunā, abortiem 13-15, narkotiku vairāk lietošanas, smēķēšanas, gejisma un citām perversām lietām. JA jau tikai par burkāniem mācītu, būtu labi. JA Vācijā 13-14 gadīgi ar lepnumu atklāti var stāsīt ja ir lezbietes un iesaistās "citu izglītošanā, ka tas ir cool" Visas rekomendācijas nāk no ANO plauktiem,. Oficiālos materiālos vecumā no 0-4 gadiem jāveicina masturbācija. Jāmāca, tas nav kauns, Un arī skolās tas jāiedrošina. Es nejokoju. Iedoū sekojoūs linkus, iedziļinietes!!! 1. sērija http://www.youtube.com/watch?v=r5TZuB-b-mM 2. sērija http://www.youtube.com/watch?v=cWHd5hKPS5Y Kas ir ANO http://www.youtube.com/watch?v=XdS50a-Kb0U ANO vadība, filozofija, ietekme uz izglītībuŠeit ir ļoti konkrēti un detalizēti. ANO rekomendācijas variet arī atrast netā
palikšu anonīma 14.10.2013. 22:37:27
Varu tikai lepoties ar Rīgas Angļu ģimnāziju, kur ir gan veselības mācība, gan trīs sporta stundas nedēļā ! : ) Un narkotikas skolā nav nemaz tik izplatītas, pati neko neesmu ne redzējusi, ne dzirdējusi!
vm atbalstītāja 14.10.2013. 20:28:18
Mans viedoklis ir tāds, ka nekas nevar aizstāt veselības mācību, ja to māca pārdomāti, saskaņā ar jauniešu vajadzībām un interesēm, notiek diskusija, domu apmaiņa, iegūtās informācijas pārrunāšana, pamatojot to ar ārstu un citu augsti kvalificētu speciālistu viedokļiem. Liela nožēla par IM rīcību šo priekšmetu likvidējot. Vieglāk vadāma tauta ir slima un glupa tauta- tas jau sen pateikts.
Ķīmijas skolotāja 14.10.2013. 20:19:40
Cien. vecāki un P.Apiņa kungs! Vidusskolas ķīmijas kursā ļoti daudz runājām par veselīgu vidi - kaut vai piemēram temats "Dispersās sistēmas" 10. klasē, par metālisko elementu nozīmi cilvēka organismā - 11.klasē, tad vēl vesela virkne ķīmiski pareizi traktētu jautājumu par etilspirta un citu spirtu pārvērtībām, nozīmi organismā. Tāpat daudzi ar organismu saistīti jautājumi saistīti ar bioloģijas mācību programmu (čemurzieži vidusskolas bioloģijas kursā nebūt nav aktuālākais jautājums). Tāpat arī fizikas kursā runā par dažādu fizikālu procesu ietekmi uz dzīvo organismu. Tas viss tomēr nāk no attiecīga priekšmeta speciālista mutes, nevis kaut kādas populistiskas tēmas no dažās stundā sagatavota veselības mācības skolotāja puses. Nesen piedalījos lekcijā par veselīgu pārtiku - no ķīmijas viedokļa šausmas. Lai skolēns normāli mācās un ieklausās dabaszinību priekšmetos.
Student! Ja Tev krampji, jādodas pie ārsta. Tas jāiemāca veselības mācībā, nevis kā pašārstēties...
Ne jau vidusskolā sāk smēķēt, tagad to pārtrauc jau 9.klasē, tā ka pret smēķēšanu vajag stāstīt 5., 6. klasē. Es esmu absolūti pret to, ka vidusskolas pēdējo klašu mācību stundas (kuru jau tāpat nepietiek) tiek izmantotas veselības mācībai! Trūkst stundu visiem ļoti nopietnajiem priekšmetiem, kuros jākārto centralizētie eksāmeni, bet vēl domā, ko pielikt..
Reiz izvēlējos tādu muļķību, kā veselības mācība vidusskolā. (joprojām mācos) Viss pie kā es tiku, bija 5. klases sociālo zinību stundu atmiņas un ne gramu vairāk.
Domāju, ka Apiņa kungs nemaz nav iepazinies ar skolu mācību programmām. Nezinu, kurā skolā māca bioloģiju, ķīmiju vai fiziku 8 stundas nedēļā. Vidusskolas kursā pat matemātika nav 8 stundas nedēļā. Pie tam vidusskolu programmās jau vairākus gadus tiek plānota arī veselības mācība kā obligātais priekšmets. Pie tam daudzi ar veselību saistīti jautājumi jau tiek mācīti gan cilvēka anatomijas, fizioloģijas un higiēnas mācību stundās gan bioloģijas stundās vidusskolā. Veselīgam dzīvesveidam ir jākļūst par normu ģimenē, kurā bērns dzīvo. Kamēr tas tā nebūs tikmēr arī 5 veselības stundas nedēļā skolā neko nedos. Izglītotākiem un prasīgākiem ir jābūt pašiem vecākiem. To saku no pašas pieredzes.
aizvien biežāk sāk smēķēt jaunas meitenes. Lūk, padomā, kādēļ tā? Par cēloni padomā! kā psihiatrija skaidro agrīno smēķēšanu? un smēķēšanu vispār? un atkarības vispār? patieso cēloni ikviens izliekas nesaprotam! Jo tas nav savietojams ar pašreizējo sabiedrisko iekārtu. Tik apkaro un apkaro un vēršas un vēršas.
būtu labāk padomājuši par to, kur tam bērnam mazgāties skolā pēc Sporta stundām...staigā sasvīduši un sasmirduši visi - bet tas ir OK, vai ne? Tas lūk gan ir veselīgi!!! Pēc kārtīgi pavadītas Sporta stundas sasvīdušam un sviedrainam jāpaspēj pārģērbties piecās minūtēs un jāskrien uz nākamo stundu rakstīt PD. JAUKI !!!
kāds naivums 14.10.2013. 10:51:46
Vidusskolās sen jau viss ir nokavēts, ja ko tādu grib mācīt, tad nepārtraukti tas ir jāzaurē kopš 1-ās klases un tas jādara speciālistam, nevis klases audzinātājam...it kā 18-gadīgs nezinātu, kas ir/nav kaitīgi ! Smieklīgi ! Ja no mazotnes vecāki nav ieborējuši, ka ir normāli jāēd, nevis pusdienlaikos jāskraida uz Maximu pēc čipsīšem, tad tu tur vari borēt kaut izstiepies - tas ir kaķim zem astes!
No pārākas sportošanas saīsinās dzīve.Cik daudz jaunu sportistu aiziet no dzīves.Veselības mācībā tiešām vairāk vajadzētu mācīt par veselīgu un sabalansētu uzturu.Par smēķēšanas ,alkohola un narkotisko lietu lietošanas vecāki borē saviem bērniem mājās.Parasti jau notiek tā,jo vairāk bērnam ko aizliedz jo lielāka interese viņam visu izmēģināt.
Varbūt labāk papildus sporta stundu? Par veselīgu uzturu, veselīgu dzīvesveidu māca jau pirmajās klasītēs gan sociālajās zinības, gan dabaszinībās. Ko mācīs veselības mācībā? Kāds domā, ka vidusskolēns nezin, ka smēķēšana kaitīga veselībai, alkohola lietošana kaitīga veselībai, čīpsi nav veselīgs produkts utt. ? Tas gan nenozīmē ka šis zināšanas izmanto dzīvē. Regulāra pļapāšana piespiedīs ŗīkoties? Kāds naivums. Papildus sports vismaz būtu reāls ieguldījums cīņā pret mazkustīgu dzīvesveidu.
mums to vaig! 14.10.2013. 09:42:48
varētu būt mazāka runāšana par un ap to, un lielāka tā visa darīšana!
jau students 14.10.2013. 09:38:47
Mums skolā arī bija veselības māciba un tajās lika visu gadu konspektēt cik sliktas ir cigaretes un narkotikas! bet kā ar vitamīniem, kādus lietot?!?! es piemēram tagad nezinu, ja man ir krampji ko darīt? labi, ka ir gudra mamma un atsaucīgs ģimenes ārsts, kas iemāca pamatlietas, kā saudzēt veselību! jo to, ka cigarete un narkotikas ir kaitīgas jau no bērna kājas zinu un tas man nav jāatgādina katru gadu, katrā veselības mācības stundā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.